Dzielna 14-latka maczetą przegoniła bandytów. Jest nagranie

2

Groza w Kolumbii. Nagranie z kamer monitoringu pokazuje jak 14-latka wymachując maczetą przegoniła włamywaczy ze sklepu. Nastolatka zdradziła, że była przygotowana na taką sytuację, gdyż ​​to nie pierwszy raz, kiedy ktoś próbował obrabować jej mamę.

Dzielna 14-latka maczetą przegoniła bandytów. Jest nagranie
Nagranie z kamer monitoringu pokazuje jak 14-latka wymachując maczetą przegania włamywaczy ze sklepu. (YouTube)

Przerażający incydent miał miejsce w okolicach Rafael Uribe Uribe w Bogocie, stolicy Kolumbii. Motocyklista zatrzymał się przy sklepie papierniczym o 4 rano i włamał się do środka. Lokalne media informują, że tamtym momencie w sklepie była właścicielka i jej dwie córki w wieku 2 i 14 lat.

14-latka natychmiast chwyciła za maczetę

Nagranie z kamer monitoringu wewnątrz sklepu pokazuje mężczyznę ubranego w czarny strój i kask, który kieruje się na zaplecze sklepu, gdzie znajduje się kasa. Wtedy na drodze stanęły właścicielka sklepu i jej 14-letnia córka, która natychmiast chwyciła za maczetę. Matka wypychała złodzieja, a córka dodatkowo tłukła go po całym ciele maczetą.

W ciągu kilku sekund wypchnęły zaskoczonego mężczyznę do wyjścia ze sklepu. Wtedy pojawił się drugi złodziej, jednak obaj byli w szoku na widok wściekłych i bardzo zdeterminowanych kobiet. Uciekli z miejsca zdarzenia na swoich motocyklach.

Według lokalnych mediów podejrzani w trakcie szarpaniny postrzelili matkę dziewczynki. Kobieta trafiła do szpitala, na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kobieta w wywiadzie dla programu "Noticias Caracol" powiedziała, że złodziej strzelił do niej, kiedy zablokowała mu przejście i razem z córką wypychała ze sklepu.

14-latka dodała, że to "ani pierwszy, ani drugi raz" kiedy złodzieje napadli na sklep jej matki.

Już miałam w głowie ułożone co zrobię, jeśli przyjdą kolejny raz. Wzięłam maczetę i uderzyłam ich - powiedziała dziewczyna.

Burmistrz Rafael Uribe Uribe potępił akty przemocy i zapewnił, że wspólnie z policją pracują nad poprawą bezpieczeństwa w regionie.

Zobacz także: Porwał dziecko dla okupu. Szybka akcja zatrzymania przez "łowców cieni"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić