Diler roku. Nie do wiary, jak wpadł ten 20-latek

6

20-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego nie potrafił dobrze ukrywać tego, że handluje narkotykami. Wpadł w bardzo nietypowych okolicznościach. Teraz przez ten "przypadek" może trafić do więzienia na 3 lata.

Diler roku. Nie do wiary, jak wpadł ten 20-latek
Koszmarna wpadka młodego dilera (Policja)

8 marca do sieradzkiej komendy przyszedł 20-latek. Mieszkaniec powiatu sieradzkiego został wezwany w charakterze świadka.

W pewnym momencie wydarzyło się coś, co musiało zszokować policjantów. Z kieszeni młodego mężczyzny wypadły dwie dealerki z białym proszkiem!

Funkcjonariusze od początku mieli podejrzenia, że są to nielegalne środki. Zabezpieczyli i zbadali zawartość torebek foliowych. Okazało się, że były w nich zakazane substancje. Mężczyzna został zatrzymany - czytamy na stronie internetowej łódzkiej policji.

Zarzut dla 20-letniego dilera

20-latek usłyszał już zarzut posiadania substancji psychotropowych. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego czynu.

Jak wyjaśnił zapomniał, że miał schowane w kieszeni narkotyki, ale nie jest w stanie przypomnieć sobie ich pochodzenia. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - informują policjanci.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić