aktualizacja 

Dobra rada dla Trumpa. Zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów

11

Wynikami wyborów w USA żyje cały świat. Od lat walka o głosy nie była tak zacięta, jak teraz. Joe Biden został uznany za prezydenta elekta, ale Donald Trump nie przyjmuje tej informacji do wiadomości. Lars Løkke Rasmussen, były premier Danii, postanowił udzielić mu rady.

Dobra rada dla Trumpa. Zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów
Donald Trump (PAP, Chris Kleponis)

Około godziny 17 czasu polskiego w sobotę Joe Biden został uznany za prezydenta elekta. Do tej pory zdobył 290 głosów elektorskich, a urzędujący prezydent - 214. Z tym wynikiem nie zgadza się Donald Trump, który zamieścił w sieci serię wpisów.

Donald Trump od początku kampanii nie ukrywał, że reelekcja to dla niego czysta formalność. Gdy okazało się, że się mylił, zaczął tracić cierpliwość. Opublikował na Twitterze serię wściekłych wpisów, z których wynika, że to on wygrał wybory, a rzekome zwycięstwo Bidena to efekt oszustwa.

Wizja przegranej jest dla Trumpa przerażająca. Świadczy o tym jego zachowanie w mediach i platformach społecznościowych. Lars Løkke Rasmussen, były premier Danii, postanowił podzielić się z prezydentem USA dobrą radą.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Mała rada… To jest właściwy sposób na honorowe opuszczenie urzędu po przegranej w wyborach. Dzięki za szczere rozmowy w ciągu ostatnich 4 lat. Bądźmy w kontakcie. Z poważaniem. Lars Løkke Rasmussen, były premier Danii - napisał na Twitterze.

Trump wrzucił na Twittera serię wpisów o rzekomym nielegalnym głosowaniu. Utrzymywał on, że głosy przestały być liczone w momencie, gdy Biden wyszedł na prowadzenie. Prezydent USA wyraźnie wątpi w wiarygodność liczonych głosów.

Zobacz także: Waloryzacja emerytur 2021. Świetne wieści dla seniorów
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić