aktualizacja 

Dobrze, że wszystko nagrał. Wypadek na S1. Spójrzcie, co robią kierowcy

224

Na popularnym kanale "Stop Cham" w serwisie YouTube udostępnione zostało kolejne wideo. Nagrano na nim sytuację ze Śląska. Auto wypadło z drogi, a inni kierowcy mocno wyhamowali swoje samochody na drodze ekspresowej. - Ale czy tylko my mamy wrażenie, że inni kierowcy w tym przypadku także zachowali się nieodpowiedzialnie? - podkreśla autor wpisu.

Dobrze, że wszystko nagrał. Wypadek na S1. Spójrzcie, co robią kierowcy
Wypadek na S1 pod Bielsko-Białą. Autor nagrania wściekły na kierowców (YouTube, Stop Cham)

Niewątpliwie spowodowanie kolizji na drodze wiąże się z ogromnym stresem. Dla obu stron ta sytuacja jest nieprzyjemna, jednak każdy kierowca powinien zatrzymać się i albo wezwać policję, albo spisać oświadczenie z poszkodowanym.

Na youtubowym kanale "Stop Cham" opublikowano nagranie z kamerki samochodowej, na którym widzimy sytuację z drogi S1 w województwie śląskim.

Sytuacja zdarzyła się w sobotę (18 listopada), gdy w całym kraju warunki do prowadzenia samochodu były bardzo trudne. Temperatura oscylowała wokół 0-1 C, a oprócz w wielu miejscach padał śnieg, który utrudniał kierowcom jazdę. Należy wspomnieć także, iż wielu z nich cały czas nie wymieniło opon na zimowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przechodziła przez torowisko po zamknięciu rogatek. Nie wiedziała, że jest nagrywana

Co widzimy na filmiku? Na łuku drogi jedno z aut wypada z jezdni. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Autor słusznie zauważa jednak naganne zachowanie innych kierowców.

W takim przypadku należy zwolnić i sprawdzić co się stało. Ale czy to powód do zatrzymania niemal do zera na środku drogi ekspresowej? Na jedno z nich najeżdża audi, które także porusza się jak na te warunki z dużo za szybką prędkością. Nic nie tłumaczy kierującego audi, który najechał na jednego z "gapiów" i wpadł na auto na poboczu drogi omal nie potrącając pieszego. Ale czy tylko my mamy wrażenie, że inni kierowcy w tym przypadku także zachowali się nieodpowiedzialnie? - czytamy.

Internauci są zgodni, że zachowanie kierowców widocznych na filmiku było skrajnie nieodpowiedzialne.

Zobacz także: Wypadek na S1 pod Bielsko-Białą ... skandaliczne zachowanie obserwatorów ?! #1290 Wasze Filmy

Popularny kanał w sieci

Kanał "Stop Cham" cieszy się coraz większą popularnością w serwisie YouTube. Obecnie posiada 536 tysięcy subskrybentów. Codzienne na tym kanale znajdziemy filmy, które pokazują niebezpieczne wypadki lub skandaliczne zachowanie kierowców.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić