Donald Tusk przyłapany przed własnym domem. Nie wiedział, że robią mu zdjęcia

2758

Były szef Rady Europejskiej Donald Tusk ze względu na powrót do polskiej polityki jest w ostatnim czasie bardzo zapracowany. Mimo wielu obowiązków polityk zawsze znajdzie czas dla najbliższych. Ostatnio został przyłapany przez paparazzi podczas gry w piłkę z wnukami. Chłopcy z podziwem patrzyli na to, jak ich dziadek w mokasynach i białej koszuli biega po boisku.

Donald Tusk przyłapany przed własnym domem. Nie wiedział, że robią mu zdjęcia
Donald Tusk grał z wnukami w piłkę (o2)

Na początku lipca Donald Tusk zaczął pełnić obowiązki przewodniczącego PO (do czasu nowych wyborów w partii). Były premier do końca wakacji zamierza odwiedzić polskie regiony w ramach akcji "Kierunek Przyszłość".

Mimo że były szef Rady Europejskiej ma teraz sporo na głowie, swój wolny czas stara się spędzić z najbliższymi. Ostatnio został przyłapany podczas gry w piłkę ze swoimi wnukami - 12-letnim Mikołajem i 9-letnim Mateuszem. Synowie Michała Tuska uwielbiają spędzać czas z dziadkiem.

Donald Tusk przed laty amatorsko uprawiał piłkę nożną, w latach 70. był nawet wiceprezesem klubu kibica Lechii Gdańsk. Chłopcy mogą się więc sporo nauczyć od swojego dziadka.

Polityk zabrał wnuki na plac zabaw przed swój dom w Sopocie. Byłemu premierowi nie przeszkadzało mało sportowe ubranie. Mateusz i Mikołaj z zachwytem przyglądali się wyczynom dziadka na boisku.

Ubrany w białą koszulę i w mokasyny polityk pokazywał wnukom, jak należy łapać piłkę, by nią rzucić do kosza. Dziadek Donald ćwiczył z chłopcami także dwutakt i bloki.

Tusk jest też wielbicielem piłki nożnej, dlatego nie zważając na szykowne mokasyny, kopał piłkę, pokazując wnukom zwody oraz kiwki. Na pierwszy rzut oka widać, że Donald Tusk wciąż jest w dobrej formie.

Mimo że Donald Tusk miał kilkuletnią przerwę od polskiej polityki, wciąż ma duże grono fanów. Widać, że ludzie go szanują i cenią. Nawet pod własnym domem był rozchwytywany. Podczas zabaw z wnukami podeszło do niego kilka osób, prosząc o wspólne zdjęcie i autograf. Polityk zamienił z nimi kilka zdań, po czym z uśmiechem pozował do zdjęcia.

Zobacz także: Donald Tusk ponownie na scenie politycznej. „Nie jest tak różowo”
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić