Donald Tusk wbił szpilę dziennikarzowi. "Ani TVP, ani redaktor" [WIDEO]

258

Donald Tusk wziął udział w konferencji prasowej. Lider Platformy Obywatelskiej komentował m.in. ostatnie wystąpienie Mateusza Morawieckiego w Parlamencie Europejskim. W pewnym momencie doszło do spięcia między Tuskiem a przedstawicielem Telewizji Polskiej.

Donald Tusk wbił szpilę dziennikarzowi. "Ani TVP, ani redaktor" [WIDEO]
Donald Tusk wystąpił na konferencji prasowej. W pewnym momencie doszło do utarczki słownej (PAP, Tomasz Gzell)

Donald Tusk skrytykował politykę prowadzoną przez Prawo i Sprawiedliwość. Lider PO był także sceptyczny w kwestii wystąpienia premiera, spekulując, że Mateusz Morawiecki wycofał się z dotychczasowego stanowiska z obawy, że inaczej Polska straci fundusze.

Premier Morawiecki dopiero przyduszony pytaniami powiedział, że tak, są gotowi wycofać się z projektu tej Izby Dyscyplinarnej (...). Nie wierzę w ich szczere intencje, ale oni wiedzą, że to jest warunek konieczny do tego, żeby uzyskać pieniądze – przekonywał Donald Tusk.

Donald Tusk na konferencji prasowej. Starcie z redaktorem TVP Info

Na konferencji prasowej TVP Info reprezentował z Miłosz Kłeczek. Jak podaje WP, spytał lidera PO o to, "dlaczego PO zohydza Polakom Unię Europejską". W konsekwencji między redaktorem a politykiem wywiązała się dłuższa dyskusja.

Odkąd pan powrócił, to jeszcze żadnej odpowiedzi na konstruktywne pytanie nie usłyszałem. Pan albo wymija, albo się denerwuje. Nie wiem skąd te nerwy – pytał Donalda Tuska Miłosz Kłeczek.
Zobacz także: Zobacz też: Pytanie o Tuska. Padły zaskakujące słowa o... Schetynie

W końcu Donald Tusk zasugerował, że redaktor oraz jego "szefowie polityczni" są zirytowani. Na te słowa z kolei zareagował prowadzący konferencję prasową.

To nie jest TVP – powiedział prowadzący konferencję prasową.
Ani TVP, ani redaktor – podsumował dyskusję z dziennikarzem TVP Info Donald Tusk.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić