Dramat na torach. 26-latek był uwięziony

45

Do dramatycznego zdarzenia doszło na jednej z krakowskich ulic. W piątek po południu tramwaj potrącił 26-letniego mężczyznę. Konieczna była dramatyczna akcja ratunkowa. Krótko po niej poszkodowany trafił do szpitala.

Dramat na torach. 26-latek był uwięziony
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Groźne zdarzenie na jednej z krakowskich ulic miało miejsce w piątek po południu. 26-latek został potrącony przez tramwaj, w wyniku czego doznał obrażeń nogi.

Mężczyzna trafił do szpitala. Ruch w miejscu wypadku jest wstrzymany - poinformował PAP rzecznik małopolskiej PSP Hubert Ciepły.

Do niebezpiecznej kolizji doszło przy ulicy Wielickiej. Służby musiały odbyć dramatyczną akcję ratunkową. Wszystko dlatego, że w chwili przybycia na miejsce strażaków 26-latek był uwięziony pod pojazdem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Uszkodził szlaban i odjechał. Nie wiedział, że wszystko się nagrało

Mężczyzna pozostawał przytomny. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do tego potrącenia.

Kraków ul. Wielicka - potrącenie mężczyzny przez tramwaj, przytomny 26-latek z urazem nogi, w chwili przybycia PSP uwięziony pod pojazdem, na miejsce przybyło pogotowie techniczne MPK. Osoba poszkodowana przekazana została Zespołowi Ratownictwa Medycznego, ruch tramwajowy obecnie wstrzymany. Na miejscu JRG 6 Kraków - relacjonowano na stronie Patrol998-Małopolska na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Bądź ostrożny na każdym kroku!

Nie wiadomo, co w tym przypadku doprowadziło do groźnego zdarzenia. Zazwyczaj jednak przyczyną kolizji oraz wypadków jest nieostrożność czy to kierowców, czy też pieszych. Czasami wystarczy moment dezorientacji, by doszło do niebezpiecznego incydentu.

Właśnie dlatego zawsze należy postępować bardzo ostrożnie. Rozsądek każdorazowo musi stać na pierwszym miejscu. Szczególnie uważnym trzeba być choćby podczas przechodzenia przez jezdnię. Zawsze warto dmuchać na zimne i mieć ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić