Kobieta miała 4 promile! Straszny wypadek na DW 784 pod Radomskiem

193

W miejscowości Wygoda pod Radomskiem w woj. łódzkim doszło do zderzenia samochodu osobowego i busa. W wyniku dramatycznego wypadku 10 osób, w tym 3 w stanie ciężkim trafiło do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą wypadku była kompletnie pijana kobieta kierująca osobówką.

Kobieta miała 4 promile! Straszny wypadek na DW 784 pod Radomskiem
Zdjęcie ilustracyjne. (PAP)

Do wypadku doszło w sobotę 24 lipca rano pomiędzy Radomskiem i miejscowością Gitle.

O godz. 6:20 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na drodze na 784 pomiędzy Radomskiem i miejscowością Gitle. Gdy policjanci dotarli na miejsce, zobaczyli dwa pojazdy - VW busa i nissana quashquai - przewrócone i leżące w rowach po przeciwległych stronach jezdni. W pierwszej kolejności razem ze strażakami zajęli się ratowaniem licznych poszkodowanych - mówi w rozmowie z PAP Aneta Włazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Wszyscy podróżujący busem (9 mężczyzn, w tym siedmiu obywateli Ukrainy) odnieśli obrażenia. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitali w Łodzi, Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim i Częstochowie.

Na miejsce wypadku wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja poinformowała, że trzech poszkodowanych jest w stanie zagrażającym życiu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

36-letnia mieszkanka gminy Gidle, która kierowała nissanem również trafiła do szpitala. Badanie wykazało, że miała 4 promile alkoholu w organizmie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że to kobieta doprowadziła do zderzenia z busem, niespodziewanie zjeżdżając swoim autem na przeciwległy pas jezdni.

Na miejscu wypadku trwają czynności policyjne z udziałem prokuratora.

Zobacz także: Wakacje bez lampionów. Nadmorska miejscowość mówi „dość”
Autor: ESO
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić