60-latek umówił się z 28-latką na seks. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia

976

60-latek wszedł na jeden z portali erotycznych, by umówić się z młodą kobietą na seks. Wpadł na pomysł, by zamówić taksówką alkohol. Gdy odebrał zamówienie, zorientował się, że kobiety nie ma. Teraz grozi jej nawet 5 lat więzienia.

60-latek umówił się z 28-latką na seks. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia
(Getty Images)

Na początku lipca policja w Toruniu otrzymała zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy od 60-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego. Okazało się, że mężczyzna w mieście był przejazdem. Wpadł wówczas na pomysł, by skorzystać z usług portalu erotycznego i umówił się na seks z 28-letnią kobietą.

Mężczyzna będąc w mieszkaniu wynajętym przez kobietę przy ul. Gałczyńskiego wpadł na pomysł, że zamówi jeszcze przez dostawę taksówką alkohol i inne przedmioty. Kiedy taksówkarz przyjechał pod wskazany adres mężczyzna pozostawił portfel oraz rzeczy osobiste w mieszkaniu, do którego zaprosiła go kobieta i zszedł na dół. Kiedy wrócił z zamówionymi przedmiotami 28-latka nie otworzyła mu drzwi i zniknęła m.in. wraz z pieniędzmi w kwocie powyżej tysiąca złotych – relacjonuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Wśród zabranych przedmiotów był m.in. kapelusz. Mężczyzna szybko zgłosił sprawę na policję. Złapanie kobiety było dla mundurowych jednak nie lada wyzwaniem, ponieważ jej adresy i telefony wciąż się zmieniały. 21 lipca jednak udało się ją zatrzymać, a skradzione rzeczy oddać właścicielowi.

28-latka przyznała się do kradzieży. Teraz grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić