Dramat podczas wieczoru kawalerskiego. Wokalista disco polo nie żyje

66

Tragiczny finał sobotniego wieczoru kawalerskiego w Rudniku Pierwszym. 35-latek, który utonął ratując kolegów, to znany wokalista zespołu NoLime - Marcin Felek.

Dramat podczas wieczoru kawalerskiego. Wokalista disco polo nie żyje
Marcin Felek był wokalistą zespołu disco polo NoLime (Facebook, Marcin Felek)

Ten wieczór nie tak miał wyglądać. W miejscowości Rudnik Pierwszy (woj. lubelskie) w okolicach stawu grupa mężczyzn bawiła się podczas wieczoru kawalerskiego. Około północy dwóch mężczyzn wypłynęło łódką na środek akwenu.

Chciał uratować kolegów, sam się utopił

W pewnym momencie łódka się przewróciła, a mężczyźni wpadli do wody. Na pomoc ruszył im 35-letni Marcin Felek, który bez chwili wahania wskoczył z pomostu do stawu. Doszło do tragedii - mężczyzna utonął, a jego ciało wyłowili nurkowie. Mężczyźni, którzy wypadli z łodzi, zostali uratowani przez strażaków.

Koledzy z zespołu opublikowali w niedzielę wzruszający wpis w mediach społecznościowych na profilu zespołu NoLime.

Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to, co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim, jakim byłeś. Żegnaj Przyjacielu - napisał zespół.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jak informuje disco-polo.info, Marcin pod wodą znajdował się ponad 30 minut. Pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować mężczyźnie życia. Wokalista disco polo osierocił żonę i dwójkę dzieci.

Zobacz także: Jakie atrakcje oferują Zalew Szczeciński i Wkryujście?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić