o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Małopolska. Makabryczne odkrycie. Jak można było do tego dopuścić?!

59
Podziel się

Małopolska. Smród, porozrzucane szczątki martwych zwierząt - w takich warunkach mieszkało w Chrzanowie kilkadziesiąt kotów i psów. Makabrycznego odkrycia dokonano tydzień temu. Teraz zwierzęta szukają nowych domów.

Małopolska. Makabryczne odkrycie. Jak można było do tego dopuścić?!
Chrzanów. Jeden żywy pies wśród dziesiątków zmarłych (KPP Chrzanów)
bDpgjdRx

Małopolska/Chrzanów. Kilkadziesiąt kotów i psów szuka nowego domu

Kilkadziesiąt psów i kotów czeka na nowy dom. Dotychczas zajmującej się nimi kobiecie prokurator przedstawił zarzut znęcania się i zakazał prowadzenia wszelkiej działalności związanej z opieką nad zwierzętami - podaje Urząd Miejski w Chrzanowie (województwo małopolskie).

Zwierzęta dotychczas mieszkały z 67-letnią mieszkanką Chrzanowa. W niedzielę 9 sierpnia doszło jednak do przerażającego odkrycia. W związku z tym kobieta nie będzie mogła się nimi zajmować.

Psy i koty z Chrzanowa potrzebują opieki

Osoby, które chciały przygarnąć psa lub kota, mogły przyjechać do miejscowości Płaza (gmina Chrzanów, Małopolska) 13 sierpnia. Po podpisaniu stosownego oświadczenia mogły zabrać zwierzaka do domu. Psy i koty, które nie znalazły nowych właścicieli, trafiły do schroniska w Racławicach. Jak przekazał Urząd Miejski w Chrzanowie, ze względu na panujące warunki, nie mogły dłużej przebywać w dotychczasowym miejscu.

bDpgjdRz

Chrzanów/Małopolska. Do makabrycznego odkrycia doszło kilka dni wcześniej

W niedzielę 9 sierpnia Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie otrzymała informację, że z jednego z mieszkań w kamienicy w mieście wydobywa się okropny fetor. Policję zawiadomiła sąsiadka, która podała, że z mieszkania nie dochodzą też żadne głosy, ani szczekanie psów. O sprawie powiadomiono także Państwową Straż Pożarną w Chrzanowie. Strażacy wyważyli drzwi mieszkania.

Po całym mieszkaniu porozrzucane były szczątki martwych zwierząt, sierść oraz kości, których ilościowo nie dało się zliczyć. Odnaleziono jednego żywego psa, który natychmiast został stamtąd zabrany - opisują policjanci to, co znaleziono w mieszkaniu.
bDpgjdRF

Okazało się, że właścicielka, 67-letnia kobieta, ma także drugie mieszkanie. Funkcjonariusze ruszyli więc pod drugi adres.

Widok, który tam zastali niczym się nie różnił od tego z mieszkania. W domu porozrzucana była sierść i kości niezidentyfikowanych zwierząt. Policjanci ujawnili także 19 żywych psów i przeszło 60 żywych kotów, przetrzymywanych w nieodpowiednich warunkach bytowych - podaje policja.
bDpgjdSa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(59)
Vis
4 miesiące temu
Boże co ludzie maja w głowach , i czego nie maja w sercach ...
Blink30
4 miesiące temu
a wcześniej nikt nic nie widział i nie słyszał? ludzie są strasznie obojętni, nawet jeśli coś złego dzieje się pod samym nosem, a urzędnicy leniwi i bierni
texrex
4 miesiące temu
Przecież córka tej kobiety to preses stowarzyszenia opieki nad zwierzetami " Inni" ....
bDpgjdSb
odAdoZ
4 miesiące temu
GDZIE te KONTROLE SĄ ?
mm eh
4 miesiące temu
znów o tym Towarzystwie Ochrony Przyrody INNI? czemu w artykule nie ma o tym ani słowa
Najnowsze komentarze (59)
buki
4 miesiące temu
Czy osoby, które zaadoptowały psy podpisały stosowne oświadczenie , że pies nie będzie trzymany na łańcuchu?????
12345
4 miesiące temu
i nikt o tym nie wiedział? a kolęda była ?
ja3
4 miesiące temu
Brak slow
Anzem
4 miesiące temu
URZEDNICY Z PSEUDO HODOWCAMI ZARABIAJA KROCIE
Magda01
4 miesiące temu
Straszne
Swojak
4 miesiące temu
Ja rozumiem że ludzie chcą się opiekować zwierzętami ale do tego trzeba mieć umiejętności i wiedzieć jak się za to zabrac
Emeryt
4 miesiące temu
Dajcie namiary wezmę że dwa zwierzaczki. Mam jednego z bidulca i już jest starenki.
Kuba
4 miesiące temu
Wsadzić do paki i tam nauczyć poszanowania dla braci mniejszych i cały przepadek mienia na rzecz leczenia i opieki nad tymi zwierzętami jak dostaną po kieszeni to będą inaczej patrzeć na tą sprawę
bDpgjdRT
MATKA
4 miesiące temu
BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ, ZAGRZMIJ TAK BY LUDZIE SIĘ OPAMIETALI
Profos
4 miesiące temu
Strażacy się włamali do cudzego mieszkania bez wyraźnego zagrożenia,ogień,woda,gaz?Do pierdla bez procesu!
Zula
4 miesiące temu
Właśnie, jak można było do tego dopuścić?
Niewierna
4 miesiące temu
Nasi bracia mniejsi, kk organizuje poświęcenia ich itp. A tu kasy mało wiec nikogo nie interesowało jednym słowem zbrodnia w kraju dobrobytu
Beata
4 miesiące temu
Biedna kobieta. Chciała na pewno dobrze, ale w pewnym momencie pogubila się w tym i nie dała rady. Szkoda zwierząt. Ktoś wcześniej powinien zauważyć problem i pomóc kobiecie w tej trudnej sytuacji.
dupa
4 miesiące temu
Niewiem kto to pisal ale niby odnaleziono tylko jednego zywego psa pozniej napisano ze policjanci ujawnili jeszcze 60 zywych kotow i 19 psow.ok nic nie czaje.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić