aktualizacja 

Dramat w McDonald's w Poznaniu. Interweniowali pracownicy

155

W czwartek 9 lutego w restauracji McDonald's w centrum handlowym Avenida w Poznaniu zasłabł jeden z klientów. Jak udało się ustalić dziennikarce o2.pl, pierwszej pomocy udzielili pracownicy restauracji. Mężczyzna trafił do szpitala.

Dramat w McDonald's w Poznaniu. Interweniowali pracownicy
W McDonald's doszło do dramatu (Facebook)

Około godziny 17:15 w restauracji McDonald's znajdującej się w centrum handlowym Avenida w Poznaniu zasłabł jeden z klientów. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie szybka reakcja pracowników.

Poznań. Pracownicy uratowali życie klienta McDonald's

Jak udało się ustalić dziennikarce o2.pl, pracownicy McDonald's zareagowali natychmiast. Udzielili pierwszej pomocy mężczyźnie i wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Ratownicy po dotarciu na miejsce przejęli resuscytację krążeniowo-oddechową.

W Centrum Handlowym Avenida, na terenie lokalu jednego z najemców, zasłabł mężczyzna. Personel lokalu podjął natychmiastową reanimację, którą kontynuowała ochrona Centrum Handlowego oraz ratownicy Pogotowia Ratunkowego. Po około 25 minutach mężczyzna został przewieziony do szpitala - przekazała nam Marta Grzyb z biura prasowego poznańskiego centrum Avenida.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Niespodziewany kandydat na marszałka Senatu? Tomasz Grodzki komentuje

Do podobnego zdarzenia doszło niedawno w miejscowości Jeleśnia (woj. śląskie). Klient stacji benzynowej nagle zasłabł, a pomocy udzielili mu pracownicy. Natychmiast rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową, co uratowało życie mężczyzny.

O zdarzeniu w Jeleśni poinformował profil Ratownictwo Medyczne w Żywcu na Facebooku. Reakcję pracowników stacji pochwalono i uznano za wzorcową.

Wyreanimowanego mężczyznę po dwóch defibrylacjach wykonanych przez ekipę karetki z zachowanymi funkcjami życiowymi przetransportowano do szpitala. Wiele osób przyczyniło się do uratowania życia mężczyźnie. Z tego miejsca szczególnie pragniemy podziękować świadkom zdarzenia oraz pracownikom stacji benzynowej za ich odwagę i determinację w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić