Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
|

Dramat w Piasecznie. Mężczyznę pogryzły owady. Zabrał go helikopter

23
Podziel się:

W Piasecznie mężczyzna został ciężko pokąsany przez owady. Stracił przytomność. W ciężkim stanie przetransportowano go śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Dramat w Piasecznie. Mężczyznę pogryzły owady. Zabrał go helikopter
(Getty Images)

Do zdarzenia doszło w Piasecznie. Około 50-letni mężczyzna został ciężko pokąsany przez owady, prawdopodobnie pszczoły lub osy.

Z informacji zebranych przez policjantów z Piaseczna wynika, że mężczyzna został przez właścicieli posesji wezwany do pomocy przy usunięciu gniazda os lub pszczół. Niestety nie był w żadnym ubraniu ochronnym. Doszło do wielokrotnego użądlenia przez owady. Mężczyzna stracił przytomność – przekazał Wirtualnej Polsce oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie, nadkom. Jarosław Sawicki.

Mężczyzna był bardzo długo reanimowany. Przed godz. 18 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało nieprzytomnego 50-latka do szpitala.

Czytaj także:

Zobacz także: Wymieranie owadów. Naukowcy biją na alarm
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Mania
2 lata temu
Jeśli pszczoły lub osy POGRYZĄ człowieka, a potrafią to zrobić żuwaczkami, to nic takiego się nie dzieje bo nawet nie są w stanie przegryźć skóry !!! Jeśli coś złego się stało to przez POŻĄDLENIE !!! Nauczcie się tego, redaktorzy, bo to wstyd świecić taka niewiedzą !!!
donald duck
2 lata temu
choroba współtowarzysząca
Kuba
2 lata temu
1) to były pszczoły 2) poszkodowany mężczyzna jest pszczelarzem 3) miał sprzęt do wspinaczki po drzewach i kapelusz pszczelarski
black
2 lata temu
oj,już mnie znowu boli ,/2 godz.ostrego bólu ,użądlenie w podeszwę stopy a ból do kolana / pomagają okłady z soku z cytryny i pokrojona w krążki cebula
OSsa
2 lata temu
🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝najprzód🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝
...
2 lata temu
Jedna polska aktorka zmarła po jednym ukąszeniu osy
dedykzet
2 lata temu
Ugryzły go osy,ale umrze na covid. Statystyki muszą się zgadzać.
Abstynent
2 lata temu
Pani Aldona jak zwykle coś "Brauła" nim wypociła ten tekst
Vasyl
2 lata temu
Ale o co chodzi?
Dafne
2 lata temu
To tak zawsze się nie myśli
Do rzeczy
2 lata temu
Pani Aldono, jakiż to news, że mężczyznę zabrał helikopter? Powinno być „mężczyzna trafił do szpitala po wielokrotnym użądleniu przez osy” i to jest rzetelna informacja a nie zbiór sztucznych sensacji o niczym w zdaniu „ mężczyznę pogryzły owady i zabrał go helikopter” jakie owady? Dokąd go zabrał helikopter? Ani przyczyna nie jest podana ani skutek... Z takim dziennikarstwem potwierdza Pani stereotyp, że kobiety się nie nadają...hmmm może tylko Pani się nie nadaje?!!
Sabat
2 lata temu
Opiszcie w tytule że chodzi o pszczoły :(
Tuskus
2 lata temu
Rafał to ty?
qqrq
2 lata temu
stawiam na Tolka Banana
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić