Marcin Lewicki| 
aktualizacja 

Dramat w Toruniu nagrany. Kusił los, aż trafił na matkę z dzieckiem

97

W Toruniu doszło do dwóch groźnych sytuacji z udziałem... jednego, żółtego busa. Kierowca samochodu najpierw zajechał drogę kobiecie jadącej Volkswagenem, a później wymusił pierwszeństwo na rondzie. W drugim przypadku doszło do zderzenia.

Dramat w Toruniu nagrany. Kusił los, aż trafił na matkę z dzieckiem
Niebywale nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy busa doprowadziło do groźnej zderzenia (STOP CHAM)

Nagranie z niebezpiecznego zdarzenia opublikowano na popularnym kanale STOP CHAM, który pokazuje bezmyślne zachowanie kierowców na polskich drogach. Co widzimy na materiale wideo?

Kompletnie nieodpowiedzialną jazdę kierowcy żółtego busa. Zmotoryzowany najpierw zajechał drogę kobiecie, która ledwo uniknęła kolizji. Kilka kilometrów dalej prowadząca osobowego Volkswagena nie była już w stanie nic zrobić.

Duży samochód wymusił pierwszeństwo na rondzie i doprowadził do groźnego zderzenia. Żółty pojazd przewrócił się na bok, ale jego kierowcy nic poważnego się nie stało. Do zdarzenia doszło 18.08 w Toruniu.

Zobacz także: Najpierw zajechał drogę, później doprowadził do wypadku #1191 Wasze Filmy

Wypadek boleśnie odczuła z kolei kobieta, której wymuszono pierwszeństwo przejazdu. Z opisu pod filmem wynika, że doznała pęknięcia kości ręki. Ta została umieszczona w gipsie. Całe szczęście nic nie stało się trzyletniej córce kobiety, która podróżowała z nią w samochodzie.

Internauci są w szoku - jak można dwa razy spotkać to samo auto?

Komentujący nie ukrywają, że zdarzenie jest zadziwiające i rzadko się zdarza, aby dwa razy spotkać na drodze tego samego kierowcę, którego zachowanie jest tak bardzo nieodpowiedzialne.

Trafić dwa razy na tego samego "dzbana" to trzeba mieć niesamowite szczęście. Z tym gipsem to proponuję migusiem do najbliższego totalizatora sportowego - z ironią komentuje jeden z internautów.

Wiele osób uważa, że kierujący żółtym samochodem był tzw. wymuszaczem pierwszeństwa. To osoby, które dążą do kolizji, aby pozyskiwać później korzyść w postaci wyłudzenia odszkodowania od ubezpieczyciela - swojego lub osoby, którą oskarżą o popełnienie wykroczenia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić