Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Gracjan Gołata
|

Dramatyczne nagranie. Pokojówka zaryzykowała własne życie

12
Podziel się

Pokojówka sprzątała apartament w Bejrucie, kiedy budynkiem wstrząsnęła fala uderzeniowa po wybuchu. Kobieta odruchowo rzuciła się na pomoc dziecku, ryzykując własne życie. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu.

Dramatyczne nagranie. Pokojówka zaryzykowała własne życie
(YouTube.com)
bETuPxZx

Pokojówka zaryzykowała własne życie, żeby uratować dziecko. Kobieta sprzątała mieszkanie w Bejrucie, kiedy doszło do wielkiego wybuchu. Fala uderzeniowa wstrząsnęła całym budynkiem i spowodowała wybicie okien. Przestraszona gosposia rzuciła na ziemię odkurzacz i złapała bawiącą się dziewczynkę. Trzymając ją na rękach, uciekła do pokoju obok.

Nie wiadomo, czy bohaterkom filmu coś się stało. Na nagraniu widać jedynie, że kobieta wbiega z dzieckiem do innego pomieszczenia po przejściu fali uderzeniowej. W wyniku wybuchu w Bejrucie zginęło ponad 130 osób, a około 5 tysięcy jest rannych.

bETuPxZz

Gigantyczne zniszczenia w Bejrucie

Wybuch magazynowanej saletry amonowej spowodował ogromne zniszczenia. Fala uderzeniowa niszczyła budynki w promieniu wielu kilometrów. Doszczętnie zniszczony został główny magazyn zboża. Wtorkowa eksplozja była najpotężniejszą, jaką kiedykolwiek doświadczył Bejrut. Tysiące osób straciło dach nad głową. Straty materialne wyceniane są nawet na 5 miliardów dolarów (około 18,5 miliardów złotych).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETuPyaa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
Asere
rok temu
to się nazywa pełna inwigilacja! no i służąca (taaak, teraz to się nazywa pokojówka)
Kriss
rok temu
To wygląda jakby fala uderzeniowa przyszła z tego pokoju do którego uciekły.
sandra
rok temu
Super reflex
bETuPyab
Kinga
rok temu
moze to bylo specjalnie podlozone
Realia
rok temu
Nie powtarzajcie takich bajek, że saletra może spowodować taki wybuch. Każdy, co chodził do szkoły i uważał na lekcjach chemii, zdaje sobie sprawę, że to nierealne.
mzk
rok temu
18.5miliarda to dla pisu małe piwo przy obiedzie
Lex
rok temu
Dramatyczne to są wasze newsy.
fet
rok temu
Jakos nie wierze ze zginelo tylko 130 osob.Przeciez to byl jakis armagedon.
Nie Li
rok temu
Gdzie tu niby ryzykowała życie??? Po prostu złapała dzieciaka i wybiegła jak dla mnie to normalne zachowanie
Swojak
rok temu
Życie ludzkie jest bezcenne a odkurzacz to rzecz nabyta
Obst
rok temu
Jak zwykle przesadzone...ale w końcu Niemcy każą kolorowac rzeczywistość w kartonowym kraju
PROSZĘoPOMOC
rok temu
. ..zanim opowiem..., Chciałabym Przeprosić., mam nadzieję, że Nikogo Nie Urażam w ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko..Ciężko Mi Pisać o swoich problemach. , każdy ma swoje własne.,, Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie  moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez Gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem.,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...Teraz jest tak, że sama często Nie Dojadam, ,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę Wam Wszystkim dobrej i spokojnej Nocy.,. Ola z Torunia.                                    SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu: 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7,        .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić