Dramatyczne sceny na polu. Noga w rozrzutniku!

27

Do mrożących krew w żyłach scen doszło we wsi Ostrów, w województwie świętokrzyskim. Podczas prac polowych noga 50-letniego operatora rozrzutnika została wciągnięta do maszyny. Mężczyznę przetransportowano do szpitala śmigłowcem.

Dramatyczne sceny na polu. Noga w rozrzutniku!
Rolnik, traktor, ciągnik Ursus (East News, STANISLAW BIELSKI/REPORTER)

Wypadki podczas prac na polu to w ostatnich tygodniach regularnie pojawiające się zdarzenia. Pośpiech i brak odpowiedniej ostrożności prowadzą do dramatycznych w skutkach wypadków, a jeden z nich wydarzył się nieopodal Włoszczowej.

We wtorkowe popołudnie do służb dotarło wezwanie ze wsi Ostrów w świętokrzyskiem. Zgłoszenie dotyczyło wypadku, który zdarzył się podczas prac polowych. Po przybyciu straży pożarnej i ratowników medycznych okazało się, że sytuacja jest bardzo poważna.

Dramat operatora rozrzutnika

Noga 50-letniego operatora rozrzutnika została bowiem wciągnięta do wnętrza maszyny. Po wstępnych oględzinach strażacy przystąpili do akcji ratunkowej, a na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyznę błyskawicznie przetransportowano do pobliskiego szpitala.

To jednak nie koniec złych informacji. Jak donosi rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, Marcin Bajur, pod wpływem emocji związanych z wypadkiem gorzej poczuła się osoba, która zgłosiła to zdarzenie służbom, a także rodzina poszkodowanego mężczyzny. Wszystkimi zaopiekowali się znajdujący się na miejscu strażacy.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Ich zadaniem jest oczywiście ustalenie, w jaki sposób doszło do tego nieszczęśliwego wypadku. Na ten moment nie wiemy także nic o stanie poszkodowanego mężczyzny.

Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić