Dramatyczny wypadek w lubuskim. Kabina oderwała się od pojazdu

36

Na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Rogi pod Krzeszycami (woj. lubuskie) zderzyły się dwie ciężarówki. W jednej z nich od pojazdu oderwała się kabina, w której zakleszczony został kierowca. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR.

Dramatyczny wypadek w lubuskim. Kabina oderwała się od pojazdu
Na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Rogi pod Krzeszycami (woj. lubuskie) zderzyły się dwie ciężarówki. (Krzysztof Konopko z Komendy Powiatowej PSP w Sulęcinie)

W czwartek 24 czerwca przed godz. 8.00 doszło do poważnego wypadku na trasie pomiędzy Kostrzynem a Skwierzyną. W miejscowości Rogi zderzyły się dwie ciężarówki. W jednej z nich kabina oderwała się od pojazdu.

Kierowa tej ciężarówki został poważnie ranny. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, który przetransportował mężczyznę do pobliskiego szpitala.

W jednej z ciężarówek biorących udział w zdarzeniu kabina oderwała się od pojazdu, a kierowca został w niej zakleszczony. Strażacy używali specjalistycznych narzędzi, aby go wydostać. Ranny mężczyzna został przekazany załodze pogotowia i śmigłowcem zabrany do szpitala - mówi bryg. inż. Krzysztof Konopko z PSP w Sulęciniew rozmowie z "Gazetą Lubuską".

Kierujący drugą ciężarówką nie odniósł poważnych obrażeń. Mężczyzna wyszedł z kabiny o własnych siłach. Jak informuje "Gazeta Lubuska", w akcji brały udział: sześć zastępów straży pożarnej, policja, pogotowie oraz śmigłowiec LPR. Prawdopodobnie droga będzie zablokowana jeszcze przez kilka godzin.

Zobacz także: Szokujące nagranie z Warszawy. Mężczyzna zaatakował policjantów gaśnicą
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić