Duda szuka twardzieli do pracy. Płaci całkiem nieźle

68

Prezydent Andrzej Duda poszukuje ochrony, która zatroszczy się o jego posiadłość w Ciechocinku. Ogłoszono już przetarg. Miesięcznie można zarobić naprawdę pokaźne pieniądze!

Duda szuka twardzieli do pracy. Płaci całkiem nieźle
Na zdjęciu: Andrzej Duda (Flickr, Lukas Plewnia)

Prezydencka rezydencja w Ciechocinku została odrestaurowana i wyremontowana. W dworku znajduje się szereg pamiątek po prezydencie Ignacym Mościckim, ale i wystawy czasowe przedstawiające działalność prezydentów.

Obecnie Andrzej Duda poszukuje firmy, która będzie ochraniać tę posiadłość. Interia podaje, że do jej zadań będzie należało: zapewnienie bezpieczeństwa odwiedzającym, ochrona przed kradzieżą, prowadzenie książek ewidencji wejść, dokumentacji ochronnej i podejmowanie interwencji.

Ile zarobią ochroniarze?

Podmiot, który wygra przetarg, będzie dbać o dworek w Ciechocinku od 1 kwietnia 2021 roku do 1 lutego 2023 roku. Miesięcznie można zarobić ponad 20 tys. zł.

Kancelaria prezydenta chce wydać na to zadanie przeszło 436 tys. zł. Interia rozmawiała z osobą, która pracuje w branży ochroniarskiej. Jej zdaniem ochroniarze za godzinę pracy otrzymają około 33 zł.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić