BOB| 

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję. Zapendowska podsumowała to krótko

416

- To naprawdę kiepski wybór - mówi w rozmowie z "Faktem" Elżbieta Zapendowska. Ekspertka w mocnych słowach skomentowała informację, że w tym roku Polskę na Eurowizji będzie reprezentować Rafał Brzozowski.

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję. Zapendowska podsumowała to krótko
Ekspertka krytycznie o wyborze Rafała Brzozowskiego na Eurowizję. (AKPA)

Eurowizja w tym roku odbędzie się w drugiej połowie maja. Kilka dni temu poznaliśmy artystę, który będzie reprezentować Polskę w popularnym konkursie piosenki. Padło na Rafała Brzozowskiego, co wywołało skrajne reakcje.

Eurowizja. Ekspertka załamana wyborem Rafała Brzozowskiego

Brzozowski od kilku lat prowadzi programy i duże wydarzenia w TVP. Decyzja o tym, że to akurat on jedzie na Eurowizję, dla wielu jest dużym zaskoczeniem. Niekoniecznie pozytywnym.

Informację skomentowała Elżbieta Zapendowska, która jest cenioną specjalistką od emisji głosu. Nie ma ona dobrych informacji dla Polaków, bo jest przekonana, że z tym artystą nic nie osiągniemy.

Muzyka, którą reprezentuje Rafał Brzozowski, to po prostu nie jest dobra muzyka. On wygląda na sympatycznego chłopaka, ale nie każdy sympatyczny chłopak powinien śpiewać. Przyznam szczerze, że mało mnie obchodzi jego kariera, ale uważam, że to naprawdę kiepski wybór - komentuje dawna jurorka programu "Idol" w "Fakcie".

Zapendowska w dodatku przyznała wprost, że ten muzyk nie ma żadnych szans na dostanie się do finału. Jeżeli jej słowa się potwierdzą, to czeka nas kolejna rozczarowująca Eurowizja.

Zobacz także: Rafał Maślak mędrkuje po Eurowizji: "Kamila mówiła, że utwór był beznadziejny"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić