Dudowie na wakacjach. Wczasują w swoim ulubionym miejscu

47

Andrzej i Agata Dudowie wybrali się na zasłużony urlop. W końcu trzeba zregenerować siły i naładować baterie. Zwłaszcza, że prezydent ma za sobą niezwykle pracowity okres.

Dudowie na wakacjach. Wczasują w swoim ulubionym miejscu
Dudowie na wakacjach (Materiały prasowe)

Andrzej Duda stwierdził, że czas skorzystać z pięknej pogody i wybrał się na urlop. Oczywiście nie sam! Towarzyszy mu ukochana żona, Agata. Para prezydencka wyjechała na wczasy we wtorkową noc.

To ma być jeden z dłuższych urlopów prezydenta Polski. Planowany jest pobyt ok. 3-4 tygodni - przekazał Wirtualnej Polsce informator z otoczenia Pałacu Prezydenckiego.

To jednak nie oznacza całkowitej rezygnacji z prezydenckich obowiązków. Okazuje się, że nawet podczas urlopu głowa państwa będzie brała udział w najważniejszych wydarzeniach, m.in. poleci w tym czasie do Japonii na oficjalne otwarcie Igrzysk Olimpijskich oraz uczci obchody rocznicy Powstania Warszawskiego.

Wkrótce do prezydenckiej pary ma także dołączyć ich córka, Kinga. I nie tylko! Rodzinne grono uzupełnią również rodzice Andrzeja Dudy. Zapowiada się zatem celebracja upalnych dni i nocy w rodzinnym gronie.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić