Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Dwa wypadki na S8! Jedna osoba nie żyje. Droga w kierunku Warszawy zablokowana

11

W piątek 31 lipca rano doszło do dwóch wypadków na drodze S8. Najpierw na wysokości Radzymina osobowy bus przewożący dzieci zderzył się z ciężarówką, później w Buczku (Łódzkie) samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Dwa wypadki na S8! Jedna osoba nie żyje. Droga w kierunku Warszawy zablokowana
Śmiertelny wypadek na S8 (Pixabay)

Mazowsze. Wypadek na S8. Bus najechał na TIR-a

Do wypadku na S8 doszło 31 lipca około 5:30 na wysokości Radzymina na Mazowszu. Droga w kierunku Warszawy jest zablokowana. Jak przekazał cytowany przez Radio Zet policjant, na trasie S8 na wysokości Radzymina bus najechał na tył naczepy tira. Ucierpiały trzy osoby, w tym dwoje dzieci. Jedno - z obrażeniami wewnętrznymi - zostało zabrane przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Łódzkie, Buczek. Wypadek na S8. Jedna osoba nie żyje

W piątek 31 lipca rano samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na S8 w miejscowości Buczek w województwie łódzki. Jedna osoba nie żyje.

Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką doszło w piątek około godz. 6, na 198. kilometrze odcinka drogi ekspresowej S8 w miejscowości Buczek - informuje Edyta Jędrzejewska z Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Droga ekspresowa S8 w kierunku Warszawy jest zablokowana. Policja zaleca objazdy. Najlepiej zjechać z S8 na węźle Zduńska Wola Wschód do drogi wojewódzkiej nr 482, następnie pojechać do Łasku i dalej drogą wojewódzką nr 473. Na koniec wrócić na ekspresówkę na węźle Łask.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić