Robert Czykiel| 

Pożar samochodu na drodze S8. Nie żyje poparzona kobieta

26

Tragedia wydarzyła się na drodze S8 przy węźle Konotopa. W wyniku pożaru samochodu zmarła kobieta, która kierowała pojazdem. Na razie nie wiadomo, co dokładnie się stało.

Pożar samochodu na drodze S8. Nie żyje poparzona kobieta
Na drodze S8 spłonął samochód (Unsplash.com)

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we wtorek rano poinformowała o utrudnieniach na drodze S8. Na kilka godzin zablokowano jeden pas ruchu w pobliżu węzła Konotopa, który jest pomiędzy węzłem Aleje Jerozolimskie, a węzłem Warszawa Zachód.

Pożar samochodu na S8. Jedna osoba nie żyje

To konsekwencja zdarzenia, które zgłoszono po godzinie 4 rano. Straż pożarna w Błoniu otrzymała informację, że na wspomnianym odcinku drogi S8 pali się samochód. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że w aucie nie ma nikogo.

Pożar ugaszono, a w międzyczasie znaleziono kierowcę. Była nim kobieta. Jak informuje TVN Warszawa, poszkodowana leżała poparzona na jezdni estakady, która znajdowała się poniżej. Niestety, lekarz mógł tylko stwierdzić zgon.

Zobacz także: Wjechał betoniarką w śmieciarkę. Nagranie z monitoringu

Na razie nie wiadomo, co dokładnie się stało i jak doszło do pożaru samochodu. Wyjaśnieniem sprawy będą się zajmować odpowiednie służby.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić