o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Dymisja Putina w styczniu? Mówi się o poważnej chorobie przywódcy Rosji

360
Podziel się

Moskiewskie źródła donoszą, że Władimir Putin już w styczniu odejdzie ze stanowiska prezydenta Rosji z powodu choroby Parkinsona. Ponadto ponagla go jego wieloletnia kochanka Alina Kabajewa.

Dymisja Putina w styczniu? Mówi się o poważnej chorobie przywódcy Rosji
Władimir Putin, zdaniem ekspertów, jest we wczesnym stadium Parkinsona. (Getty Images)
bDnkpRVh

Władimir Putin zrezygnuje ze swojego urzędy w styczniu przez obawy, że ma chorobę Parkinsona – donoszą moskiewskie źródła. Prezydent Rosji jest także ponaglany przez swoją kochankę Alinę Kabajewę.

Władimir Putin ma Parkinsona?

Potwierdzeniem doniesień o chorobie są ostatnie nagrania Putina. Rzekomo widać na nich wysiłek prezydenta przy wykonywaniu niektórych ruchów, drżącą dłoń oraz kubek wypełniony środkami przeciwbólowymi.

bDnkpRVj

Wcześniej w tym tygodniu wyszło na jaw, że przyjęto nową ustawę o dożywotnim immunitecie i ochronie dla prezydenta. Według analityków to znak, że Putin niedługo odejdzie – jednak musi się najpierw dobrze zabezpieczyć.

Zobacz także: "Rosyjski Czarnobyl". Putin podjął decyzję ws. milionów toksycznych odpadów

Nowy projekt ustawy został wprowadzony przez samego Putina i gwarantowałby mu immunitet prawny oraz przywileje państwowe do śmierci. Państwowe media przewidują, że posunięcie to będzie postrzegane "jako znak, że przygotowywane są podwaliny pod ostateczne przekazanie władzy w Rosji".

bDnkpRVp

To nie pierwszy raz, kiedy ludzie spekulowali, że Putin może cierpieć na chorobę Parkinsona. Już wcześniej zauważono jego "chód rewolwerowca" – prawa ręka jest praktycznie nieruchoma i pozostaje blisko klatki piersiowej. Według British Medical Journal asymetrycznie występuje u niego zmniejszone kołysanie ramionami, co jest klasyczną cechą choroby Parkinsona.

Kremlowski krytyk, profesor Walerij Sołowiej, powiedział, że także rodzina Putina namawia go do odejścia. Najbardziej naciska na niego kochanka Alina Kabajewa. Ekspert zasugerował, że wkrótce zostanie mianowany nowy premier i będzie "przygotowywany" do przejęcia władzy.

bDnkpRVK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(360)
Ja71
3 tyg. temu
Lepiej mieć Parkinsona i połowę wylać niż alzheimera i zapomnieć wypić !
Makówa
3 tyg. temu
Nie cieszmy sie z tego za bardzo... co by nie mówic trzyma w ryzach atomową potegę Rosji i prowadzi (bez oceniania jaką) politykę zagraniczną. Oby nie okazało sie ze za chwile zatęsknimy za Wołodią
Taaa
3 tyg. temu
Niedawno walczył z tygrysem a teraz Parkinson ? To nie w stylu Putina .
bDnkpRVL
nigwe
3 tyg. temu
taaaa już to widzę jak go ponagla buhahaha. A ten jego chód to ponoć w KGB go nauczyli, choć rzeczywiście ta teoria jest dziwna, natomiast kochanka może se ponaglać...swoją fryzjerkę, a nie Putina.
polo
3 tyg. temu
Kolejny fake na o2. Jak zawsze i codziennie.
Najnowsze komentarze (360)
santos
2 tyg. temu
Juz kilkakrotnie go usmiercono,co chwile posadza ze to jego sobowtor ozenli go kilka razy splodzili za niego peczek dzieci a za wszystkim tym stoja anglicy. Na 99,9% jest to kolejny fake news.
kuglash
2 tyg. temu
Włodek ponoć nie pije to mu Parkinson nie przeszkadza. a przy sikaniu nawet pomaga...:
+tof
2 tyg. temu
2057r.
xyzgk
2 tyg. temu
Tak już jest w życiu każdego człeka, Najpierw jest młodość, po niej starość, Ale każdego ten etap czeka, Bywa w niej lament i bywa radość. Najpierw jest rześki i pełen werwy, Z ochotą życia tak nieustannie, Z czasem to mija puszczają nerwy, Bowiem ze zdrówkiem jest, ale marnie. Ciśnienie wzrasta, serduszko pika, Leki pobieram z receptą zgodnie, A na dodatek coś w kręgach strzyka, Jest też prostata, czy rak się wkradnie? Z moją pamięcią już mnie zawodzi Z dnia na dzień bardziej rozumek tracę, Pewnie Alzheimer do głowy wchodzi, O to choróbsko też się wzbogacę. Już mylę żonę z naszą sąsiadką, Gdy jest w negliżu do niej się wkradam, W sumie to jedno bo jest też babką, Dobrze że z wdową numer odprawiam. Też Parkinsona objawy miewam, Na razie tylko drży mi lecz noga, Kieliszek trzymam więc nie wylewam, Z delirium łapek!, to będzie trwoga.
Hej
2 tyg. temu
Jeszcze niedawno mieliscie wiarygodnych swiadkow ,ze Kim nie zyje.A on ma sie dobrze .Taka jest wasza wiarygodnosc.
Artur
3 tyg. temu
Cóż zachorować może każdy, chociaż mnie teraz martwią bardziej codzienne choroby jak nadciśnienie, które muszę regularnie kontrolować nawet zainwestowałem w nowy ciśnieniomierz ze strony diagnosis.
doc
3 tyg. temu
Dożywotni immunitet oraz ochrona. Nieżle musiał nakraść skoro boi się być zwykłym cywilem
emi
3 tyg. temu
Taki supermen?????? Wraca jednak karma....
bDnkpRVD
fff
3 tyg. temu
Paradoksalnie nie jest to dobra informacja dla krajów takich jak Polska, póki co Putin trzyma za przysłowiową m... wszystkich skrajnych generałów i oligarchów którym się marzy Wielka Rosja w całej Europie.
Olo
3 tyg. temu
No przecież Putin nie jest Łazarzem.
ghmhgm
3 tyg. temu
A zde4chłby w końcu i byłby spokój...
emeryt
3 tyg. temu
Tęsknota za komuną. My już mamy podobnego dyktatora.
Rychu
3 tyg. temu
Marian Rybka pseudonim Łomiarz odejdzie
Damy rade
3 tyg. temu
Zastopi go Kaczyński
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić