o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Dzieci skłamały, że mężczyzna je molestował. Rodzice zgwałcili go i zabili

192
Podziel się

Kierowca ciężarówki z Rosji został zgwałcony i śmiertelnie pobity przez rodziców dwojga dzieci, które skłamały, że mężczyzna je molestował.

Dzieci skłamały, że mężczyzna je molestował. Rodzice zgwałcili go i zabili
48-latek z Rosji zgwałcony i zabity
bDfnFbjF

Kierowca ciężarówki Dmitrij Czikwarkin podwiózł dwie dziewczynki w wieku 3 i 10 lat do opiekunki na prośbę ich rodziców. Gdy 25-letnia Waleria Dunewa, matka 3-latki, przyszła odebrać dzieci, te powiedziały jej, że 48-latek "dotykał je poniżej pasa".

Kobieta opowiedziała o tym swojemu partnerowi, ojcu 10-latki. Para była wściekła i postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość rzekomemu pedofilowi.

bDfnFbjH

Rodzice dzieci poprosili o pomoc trzech znajomych mężczyzn. Gdy grupa znalazła 48-letniego kierowcę, zgwałciła go i zabiła.

Znaleźli mężczyznę, który wcześniej podwiózł dzieci. Najpierw został zgwałcony... Potem bili go w głowę tą samą rurą, łamiąc mu czaszkę - przekazali śledczy.

Kobieta, która opiekowała się dziećmi, również została zaatakowana, gdy próbowała stanąć w obronie swojego przyjaciela. Kierowca ciężarówki żył, gdy grupa odeszła, jednak później zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

bDfnFbjN

Zabili mężczyznę, który miał molestować ich dzieci. Okazało się, że był niewinny

Policja przekazała, że zabity mężczyzna był niewinny. Dziewczynki zostały przesłuchane i przyznały, że ich oskarżenia były "żartem".

Chciał tylko pomóc podwieźć dzieci, a został zabity. On nigdy nie skrzywdziłby dzieci - powiedział gazecie "Komsomolskaja Prawda" znajomy 48-latka.

Rodzice dzieci oraz ich 27-letni przyjaciel zostali aresztowani pod zarzutem morderstwa. Policja poszukuje dwóch pozostałych mężczyzn, którzy brali udział w ataku.

Zobacz także: "Opowiem ci o zbrodni": koszmarne morderstwo nastolatków

bDfnFbjO
bDfnFbki
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(192)
obserwator
2 miesiące temu
Ciekawe ilu takich niewinnych siedzi w więzieniu tylko dlatego że ktoś złośliwie i podstępnie tak ich oskarżył. Teraz jak się dziecko topi albo inna kszywda się dzieje lepiej nie robić nic bo może ktoś uzna że to molestowanie , pedofilia albo inna forma przemocy , najlepiej odwrócić się i odejść
Tomek
2 miesiące temu
Milusinscy w akcji. Kochane dzieciaczki
Leszek
2 miesiące temu
W miejscu zamieszkania długo, bardzo długo czekałem na windę. Okazało się, że windą bawił się dziesięciolatek jeżdżąc między piętrami. Kiedy w końcu schwyciłem go i pogroziłem, zaszantażował mnie że powie ojcu policjantowi że próbowałem go zgwałcić. Ostrożnie z wiarą w opowiadania i oskarżenia swoich pociech, nawet jeżeli je traktujemy jako super grzeczne wręcz doskonałe.
bDfnFbkj
healer
2 miesiące temu
no tak...teraz dzieciaki sa sprytne, mają dostęp do wszelkich informacji i wiedzą czym szantażować dorosłych. Za chwilę jakaś rozwydrzona 13-tka powie ojcu ze jak jej nie puści na imprezę to doniesie na policję że ją molestuje. Niedługo ludzie a szczególnie faceci zaczną sobie stawiać pytanie czy w ogóle warto wchodzić w związki i mieć dzieci?? Nie dość ze tylko koszty i problemy to na końcu można wylądować w wiezieniu jako najgorszy parias...
trew
2 miesiące temu
Brawo 10.latka. Zabiłaś właśnie człowieka. Powinni jej to codziennie uświadamiać.
Najnowsze komentarze (192)
Temida
2 miesiące temu
Proponuję aby tej rodzinie zrobić to samo co oni zrobili ..... temu biednemu człowiekowi, a cały majątek przepisać rodzinie zmarłego. Jeżeli nie mają przerobić ich na części. Ząb za ząb oko za oko. Reguła jest prosta
Krzysztof
2 miesiące temu
róbta co chceta w czystej ppstaci... Oto miara upadku cywilizacji w obecnych czasach
pierdoła
2 miesiące temu
Za moich czasów dziecko które narozrabiało ,dostało od ojca lanie i było po krzyku.Ale żadne dziecko nie było tak rozwydrzone jak dzisiejsze dzieci.w sklepach dra sie jakby je przypalano a matka nie może dac klapsa.Takie wychowanie doprowadza do patologii,bo to dziecko za chwile będzie dorosłe i zrobi krzywde innemu bo siedzi w nim złość ,pasem w dupe to najlepsze wychowanie a nie ciamkanie sie z pierdołami jakimi teraz sa dzieci.One w dorosłym życiu nie dadzą sobie rady i będa siegać po pomoc z używkami.
dyzio
2 miesiące temu
No to teraz dzieciaczki odczują swoją głupotę na własnej skórze, bo rodzice pójdą do więzienia a one do domu dziecka, gdzie raczej opiekunowie nie będą zbyt pobłażliwi wiedząc co zrobiły, poza tym nikt już im nie uwierzy nawet gdy coś złego ich spotka ...
przezorny
2 miesiące temu
dlatego najrozsądniej jest odwracać głowę, gdy ktoś potrzebuje pomocy
wscieklica
2 miesiące temu
Pytanie jakiej karze poddane zostaly te dwie dziewczynki? Zwlaszcza ta starsza.....tego rodzaju zart u dziecka, ktore juz rozumie pojecie zla i dobra, rozumie slowo molestowanie i stosuje je z premedytacja jest niepokojacy i zle rokujacy na jej przyszlosc.
Raba
2 miesiące temu
I tak to właśnie idzie
Co się dzieje
2 miesiące temu
Jezus Maria
bDfnFbkb
O tempora
2 miesiące temu
o mores!!!
Darek
2 miesiące temu
Cywilizacja żyjąca dla szpanu, dla kasy, dla władzy, dla JAJ!..
bomba
2 miesiące temu
pewnie bezstresowo wychowane....
maciek
2 miesiące temu
kiedyś rodzice robili swoim dzieciom zdjęcia na golasa dzisiaj była by to pornografia dziecięca
Juhas
2 miesiące temu
Trzeba bez końca powtarzać - dopóki sąd nie skaże człowieka, musi on być traktowany jako NIEWINNY. Po drugie - wszystkie wątpliwości trzeba rozstrzygać na korzyść oskarżonego! To elementarz, ale krwiożerczy motłoch ma to gdzieś
xx33
2 miesiące temu
A co mają mieć w głowie dzieci jak ciągle czytam jakie mają prawa i to gdy artykuł dotyczy ubliżania i próby zastraszania nauczycieli czy innych ludzi."Straszenie",że powie że je ktoś molestował daje dużą władzę tym niedojrzałym dzieciakom.Powinna być wina i kara bo te dzieciaki przekroczą granicę z której nie będzie odwrotu.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić