aktualizacja 

Dzieci umierały w męczarniach. W tym czasie ojciec spał w najlepsze

44

31-letni Dustin Dennis został aresztowany pod zarzutem morderstwa drugiego stopnia po śmierci córki Teagan i syna Ryana. Jego dzieci zmarły w rozgrzanym aucie przy 35 stopniach upału.

Dzieci były zamknięte w rozgrzanym aucie przy 35 stopniach upału
Dzieci były zamknięte w rozgrzanym aucie przy 35 stopniach upału (Facebook)

4-letnia Teagan i 3-letni Ryan zostali znalezieni martwi w rozgrzanym aucie. Policja natychmiast aresztowała ich ojca, który miał się nimi w tamtym czasie zajmować. Do zdarzenia doszło w Tulsie w Oklahomie.

Sąsiad mężczyzny zeznał, że widział jak Dustin zamyka auto i odchodzi. W środku miały zostać dzieci. Na zewnątrz panował 35-stopniowy upał i zaledwie po kilku minutach 4-latka i 3-latek stracili przytomność.

Mężczyzna zaprzeczył, że zostawił dzieci w samochodzie. Powiedział, że zasnął na chwilę i w tym czasie dzieci musiały wymknąć się z domu i same wsiąść do auta. Nagrania z kamery sprzed domu innego sąsiada potwierdziły tę wersję wydarzeń.

Zobacz także:Zrobili mu RTG. Lekarze byli w szoku

Materiał z monitoringu wideo z domu sąsiada potwierdził, że dzieciom udało się wsiąść do ciężarówki. Niestety nigdy nie wysiadły – pisze w oświadczeniu policja.

Dzieci otworzyły same auto i do niego wsiadły. Nagranie nie pokazuje jak wysiadają. Ojciec po znalezieniu dzieci zareagował bardzo szybko, ale niestety było za późno. Oboje nie żyli w chwili przyjazdu karetki.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić