aktualizacja 

Dzieci wykorzystywane przez Rosjan. "Zabić faszystowską szumowinę"

Rosyjska propaganda nie ustaje i przybiera coraz mocniejszą siłę. Gdy jednak do swoich celów wykorzystuje się dzieci, obrazki wzbudzają olbrzymie emocje. Na najnowszym filmiku widzimy, jak uczniowie szkół recytują propagandowe wiersze.

Dzieci wykorzystywane przez Rosjan. "Zabić faszystowską szumowinę"
"Zabić faszystowską szumowinę". Dzieci wykorzystywane przez Rosjan (Twitter)

Internet pełen jest przykładów rosyjskiej propagandy, która działa w najlepsze i dotarła nawet do szkół. Jak informował kilka tygodni temu Telegram, najlepsi uczniowie w Bracku siedzą przy tzw. "biurku bohatera" z portretami poległych żołnierzy. Propaganda zgłosi, że ma być to dla nich forma nagrody.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Zabójca Orków" w akcji. Żołnierz pokazał, jak działa broń z Litwy
Chcę biec i walczyć za Rosję. Za pokój, miłość i rodzinę. Za mamę, za ojca i moją ojczyznę. Odważnie oddam życie - mówi pierwszy chłopiec.

To nie są zwykłe wiersze. Są one nacechowane agresją, a dzieci nawołują w nich między innymi do wspierania rosyjskich żołnierzy i zabicia "faszystowskiej szumowiny".

Trzymajcie się chłopaki, trzymajcie się drodzy, wiemy jak jest tam ciężko. Na przekór wszystkim łajdakom, wróć żywy, ku chwale ojczyzny. Czeczeni i Rosjanie. Baszkirowie i Dagestanie, zabijcie "faszystowską szumowinę" na zawsze. Niech dostaną to, na co zasługują. Potomkowie Bandery torturowali ludzi w niewoli - słyszymy.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dzieci wykorzystywane przez Rosjan. Dostało się Ameryce

"Wiersze" dzieci dotyczą także Stanów Zjednoczonych, które od początku wojny mocno wspierają armię Ukrainy. Gdyby nie ich pomoc, Ukraina nie byłaby w stanie odpierać rosyjskiej agresji.

Ameryka jest nikczemna, bombarduje i zabija. Europa jest pełna kłamstw. Pragnienie wolności jest nieugaszone. Droga do tego jest wyboista i zawsze trudna. Trzymaj się żołnierzu, jesteś wnukiem naszych dziadków, którzy w 1945 roku pokonali faszystów - mówi kolejne dziecko.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić