o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
SSŃ
|

"Dziecko już zakopane". Służby na nogach

103
Podziel się

Wysłana dla żartu wiadomość zaalarmowała policję w całym regionie. "Dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy" – napisała 15-latka do przypadkowej osoby.

"Dziecko już zakopane". Służby na nogach
Niepokojąca wiadomość postawiła na nogi policję (Pixabay)
bDTSZxfp

Na policję w Kole w Wielkopolsce zgłosiła się jedna z mieszkanek, informując, że otrzymała bardzo niepokojącą wiadomość od nieznanego numeru – powiedziała w piątek PAP oficer prasowy policji w Kole sierż. sztab. Weronika Czyżewska. SMS brzmiał "dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy".

Przerażająca wiadomość. Nierozsądny żart 15-latki

Z uwagi na powagę zapisanych treści, policjanci podjęli próbę ustalenia nadawcy wiadomości. Wiązało się to z zaangażowaniem w działania wielu mundurowych z różnych jednostek policji. Po kilkugodzinnej współpracy, udało się namierzyć nadawcę informacji – zrelacjonowała rzeczniczka
bDTSZxfr

Wkrótce wyszło na jaw, że autorką dziwnej wiadomości jest 15-latka z podpoznańskiej miejscowości. Komunikat miał być żartem, który został wysłany do losowo wybranego odbiorcy. Jak się okazało, pomysł na nietypową rozrywkę nastolatka zaczerpnęła z TikToka.

Powiedziała, że od jakiegoś czasu zagraniczni tiktokerzy prześcigają się w filmikach, w których pokazują wysyłane do przypadkowo wybranych osób wiadomości o różnej treści i ekscytują się ich reakcjami. 15-latka postanowiła skorzystać z tego pomysłu, nie zdawała sobie jednak sprawy, że jej czyn może wiązać się z tak poważnymi konsekwencjami – poinformowała Czyżewska
bDTSZxfx

Sprawą ma teraz zająć się sąd rodzinny i nieletnich.

Zobacz także: Mełgiew. Kobieta straciła 5000 złotych. Policja apeluje o nieklikanie w podejrzane smsy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTSZxfS
Źródło:
KOMENTARZE
(103)
Martyna
2 miesiące temu
Niby śmieszne... Ale ten tik tok jest naprawdę niebezpieczny, podobno dzieci za granicą nawet umierając naśladując to co jest w filmikach... To nie żarty, kontrolujmy to co nasze dzieci oglądają...
AGA42
2 miesiące temu
Zamiast się uczyć, to kiełbie ma we łbie. Ja w jej wieku czytałam słownik botaniczny.
jon
2 miesiące temu
czas dorosnac.
bDTSZxfT
12345qwerty
miesiąc temu
TERAZ POWINNA JĄ SPOTKAĆ SUROWA KARA, a na dodatek zamiast smartfona, przez 2 lata mogłaby mieć do dyspozycji stary telefon komórkowy NOKIA 3310 lub jeszcze starszy model. I to byłby super żart dla szajbniętej 15-latki.
Inka
miesiąc temu
15 lat to nie jest znowu tak mało.Jeśli faktycznie „nie zdawała sobie sprawy z tak poważnych konsekwencji swojego działania” to my chyba powinniśmy się zacząć martwić o przyszłość tego narodu 🙄
Najnowsze komentarze (103)
ojciec
miesiąc temu
większość poniższych komentatorów to nieuki,pustogłowi i papugi powtarzające hasła zasłyszane w TVN
Jurek
miesiąc temu
Dzisiaj te dzieci to mają ptasie móżdżki,zero wyrabiania w sobie intelektu.Coz rodzice się boją swoich dzieci.
Jurek
miesiąc temu
Dzisiaj te dzieci to mają ptasie móżdżki,zero wyrabiania w sobie intelektu.Coz rodzice się boją swoich dzieci.
Byk
miesiąc temu
A ja mam koronę,a konkretnie to się diadem nazywa
Aris
miesiąc temu
Co prawda zrobiła źle, więc jakaś kara się należy, ale mam nadzieję, że ona i inni w podobnym wieku za 2,5 roku gdy skończą 18 lat to przepędzą PiS z Polski raz na zawsze.
gazowane_mlek...
miesiąc temu
Teraz sami tik-tokerzy, youtube'rzy, instagramerzy ..... a jak skończy taka osoba wiek szkolny i idzie do pracy, to "klękajcie narody". Rozumiem że ktoś nie ma pojęcia do pracy, każdy się kiedyś uczył - ale na Boga, obecne pokolenie ma prawą rękę jak lewą, a lewą jak protezę. Z 20-25 latków, może 2-3 na 100 nadaje się do przyuczenia do przyszłego zawodu (nie mówię tu o pracy, ale o przeszkoleniu do prostego zawodu). O takich zawodach jak frezer, tokarz, spawacz (dobry spawacz, nie sklejacz glutów) nawet nie wspominam. Z drugiej strony, tak zastanawiam się że to może i dobrze ..... brak dobrych ludzi do pracy, równy jest z coraz wyższymi zarobkami fachowców. Tylko dokąd nasz kraj zmierza.
brut
miesiąc temu
Cóż, widać, jak TikTok oddziaływuje na mózgi użytkowników, niezależnie od wieku, płci i stanowiska ...
Pytam
miesiąc temu
Kiedy zapłacicie podatek od ogłoszeń agencji towarzyskich
bDTSZxfL
Nicki
miesiąc temu
Na głupotę nic nie poradzisz... tak to jest jak dzieci wychowuje smartfon a nie rodzice!!
Janek
miesiąc temu
Pewnie chodziła na marsze Lempart
lysy1972bb
miesiąc temu
Kabel na cztery spodnie ściągnąć i ze dwa razy dobrze pociągnąć...Na mnie działało
jaca
miesiąc temu
Fajna zabawa.Karma wraca
imigrant
miesiąc temu
ateista pisze: "To jest młodzież wychowywana na religii katolickiej w szkołach!!! Brawo katolicy!!!! Tak trzymać a niedługo się wzajemnie powyrzynacie!!!!". Bzdura, to dzieci OWSIAKA.
Karol
miesiąc temu
Zwykły policjant moze w ciagu minuty dowiedzieć się czyj jest numer telefonu .Numery telefonów sa rejestrowanie na nazwiska i nie piszcie BZDUR.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić