Warszawa. Nastolatka rzuciła się na matkę z nożem! Krzyczała "zabiję cię"

19

Chwile grozy w Warszawie. 15-latka rzuciła się na swoją matkę z nożem w ręku. Dziewczyna krzyczała, że ją zabije! Nastolatka już wcześniej miała sprawiać poważne problemy wychowawcze.

Warszawa. Nastolatka rzuciła się na matkę z nożem! Krzyczała "zabiję cię"
Nóż - zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Szokujące sceny miały miejsce w Warszawie. 15-letnia dziewczyna rzuciła się na swoją matkę z nożem. To mogło skończyć się tragedią.

Mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI zdradziła w rozmowie z PAP, że 15-latka kilkukrotnie zraniła matkę w rękę. Podczas atakowania kobiety krzyczała "zabiję cię".

Sprawą zajęli się śledczy. Do tej pory udało im się ustalić, że nastolatka już wcześniej sprawiała problemy wychowawcze.

W ciągu kilku miesięcy zniszczyła sprzęt elektroniczny, m.in. telefony komórkowe, laptopy o łącznej wartości prawie 7 tysięcy złotych - podała Sulich.

Warszawa. 15-latka umieszczona w schronisku

Dziewczyna została już przesłuchana w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego. Zebrane materiały skierowano z wnioskiem o wszczęcie postępowania do wydziału rodzinnego i nieletnich przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ.

Obecnie 15-latka nie mieszka z matką. Została umieszczona na trzy miesiące w schronisku dla nieletnich.

Autor: MDO
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić