Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera| 

Dziecko nie odrobiło zadania domowego. Szokująca kara

31

Do szokującego zdarzenia doszło w Indiach, gdzie matka związała swoja 5-letnią córkę i pozostawiła na dachu jednego z budynków w Delhi. Dziewczynka miała odpokutować karę za nieodrobienie zadania domowego. W momencie zdarzenia temperatura na zewnątrz wynosiła 43 st. C.

Dziecko nie odrobiło zadania domowego. Szokująca kara
Dziecko zostało okurtnie ukarane przez mamę (YouTube)

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez jednego z sąsiadów. Sytuacja miała miejsce 2 czerwca ok. godz. 14.00 czasu lokalnego. Po tym, jak nagranie związanego dziecka rozprzestrzeniło się w mediach społecznościowych, policja w Delhi wszczęła dochodzenie mające na celu identyfikację matki - podaje "Daily Mail".

Z najnowszych ustaleń wynika, że służby ustaliły tożsamość kobiety i "zainicjowały odpowiednie działania". Miała ona zostać zatrzymana, podejrzewa się ją o stosowanie przemocy względem dzieci.

Związała córkę i zostawiła na dachu w upale

Jak zauważa "Daily Mail", czerwiec to jeden z najgorętszych miesięcy w Delhi. W stolicy Indii w tych dniach notuje się temperatury nawet rzędu 45-46 st. C. Dlatego też dziecko pozostawione na dachu narażone było na ogromne niebezpieczeństwo.

Z informacji przekazanych przez lokalną stację NDTV wynika, że 5-latka znajdowała się na dachu od 5 do 7 minut. Nie wiadomo, czy dziewczynka doznała jakichkolwiek obrażeń.

Ojciec dziecka był nieobecny w domu w momencie zdarzenia. Jak przekazał policji, udał się do jednego z serwisów, by naprawić rower. O incydencie poinformował go własny ojciec, dziadek 5-latki. Wtedy też postanowił od razu wrócić do rodziny.

Z kolei wujek dziewczynki powiedział agencji prasowej ANI, że zatrzymana kobieta od dawna stosowała różnego rodzaju kary jako formę wychowania. - Jeśli tylko ktoś z rodziny próbował się wtrącać, to mówiła, że to jej dzieci, że tylko ona ma do nich prawa. Wcześniej tak się nie zachowywała. Sytuacja pogorszyła się dwa, trzy lata temu - przekazał mężczyzna o imieniu Sunil.

Zobacz także: Unia zabroni pieców gazowych. "Możemy zostać na lodzie"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić