Dziecko utknęło w drzwiach autobusu szkolnego. Było ciągnięte po jezdni

18

Do sieci trafiło właśnie przerażające nagranie z Kentucky. Film przedstawia 6-letnią uczennicę, której plecak zaklinował się w drzwiach autobusu. Dziecko przez ponad 300 m było ciągnięte po jezdni, doznało poważnych obrażeń. Rozpoczął się proces sądowy w sprawie dramatycznego incydentu.

Dziecko utknęło w drzwiach autobusu szkolnego. Było ciągnięte po jezdni
Dziecko było ciągnięte przez autobus około 350 metrów (YouTube)

Do makabrycznego zdarzenia doszło w 2016 roku. 6-latka wysiadała ze szkolnego autobusu w hrabstwie Jefferson, gdy jej plecak utknął w zamykających się drzwiach. Z powodu rozpoczęcia procesu w tej sprawie do sieci trafiło dramatyczne nagranie.

Dziecko ciągnięte po jezdni za autobusem szkolnym

Na wideo widać, jak dziecko uwięzione przez drzwi pojazdu jest ciągnięte po jezdni, a żadna z obecnych w autobusie osób nie reaguje. Kierująca pojazdem zorientowała się, co się dzieje, dopiero gdy inne samochody zaczęły trąbić.

Kierowca szkolnego autobusu Melinda Sanders została oskarżona przez rodziców dziewczynki o to, że nie zauważyła tragicznej sytuacji ich córki. Rodzina pokrzywdzonej zeznała we wtorek w sądzie, że autobus przejechał około 350 metrów, zanim się zatrzymał.

Kierująca autobusem złamała 16 zasad

Zarówno Sanders, jak i cały okręg szkolny Jefferson County są wymienieni w pozwie. Kierująca została zwolniona. Dochodzenie wykazało, że nie obserwowała, jak dziecko wysiada z autobusu i nie upewniła się, że wszystkie dzieci zajęły swoje miejsca przed jazdą, zgodnie z wytycznymi.

Jak donosi NBC 12, Sanders złamała podczas incydentu łącznie 16 zasad. Dziecko, które w sądzie zostało zidentyfikowane jako AR, doznało poważnego uszkodzenia nerwów i od tego czasu przeszło wiele operacji. Cierpi także na zespół stresu pourazowego.

Rodzina dziewczynki domaga się odszkodowania. Proces jest w toku.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić