Horror na "Zakręcie Mistrzów" w Rudzie Śląskiej. Auto wyleciało w powietrze

65

Do sieci trafiło przerażające nagranie z wypadku, do którego doszło na DTŚ w Rudzie Śląskiej. Na "zakręcie mistrzów" rozpędzony samochód wpadł w poślizg, uderzył w pobocze i dachował.

Horror na "Zakręcie Mistrzów" w Rudzie Śląskiej. Auto wyleciało w powietrze
Na "zakręcie mistrzów" w Rudzie Śląskiej rozpędzony samochód wpadł w poślizg, uderzył w pobocze i dachował. (YouTube)

Dobrze znany kierowcom "zakręt mistrzów" na Drogowej Trasie Średnicowej w Rudzie Śląskiej to miejsce, gdzie należy zachować szczególną ostrożność w trakcie jazdy. Jak widać nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą.

W nocy z piątku na sobotę, 6 lutego doszło tam do dramatycznego wypadku. Kamery monitoringu nagrały, jak samochód osobowy wpadł w poślizg, następnie z siłą uderzył w pobocze i dachował. Na szczęście kierującemu pojazdem mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Został ukarany mandatem.

Kierowca renault laguny nie dostosował prędkości do warunków jazdy i dachował. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja. Nie trzeba było wzywać karetki, mężczyzna był sam w pojeździe. Został ukarany na miejscu mandatem - informuje aspirant sztabowy Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".
Zobacz także: DTŚ Kolizja 2021-02-06

Policja apeluje, by w trudnych, zimowych warunkach atmosferycznych wszyscy uczestnicy ruchu drogowego zachowali rozwagę i ostrożność, tak aby każdy mógł bezpiecznie dotrzeć do celu swojej podróży.

Zobacz także: USA. Wypadek na autostradzie. Kierowca spadł 20 metrów w dół
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić