Dzień Matki. Premier Mateusz Morawiecki złożył życzenia swojej mamie

21

Dziś cała Polska świętuje Dzień Matki. Do obchodów przyłączył się również Mateusz Morawiecki. Jak pochwalił się na Facebooku, skontaktował się z Jadwigą Morawiecką, swoją mamą i złożył jej życzenia. Premier opublikował również wzruszające wyznanie.

Dzień Matki. Premier Mateusz Morawiecki złożył życzenia swojej mamie
Mateusz Morawiecki złożył Jadwidze Morawieckiej życzenia z okazji Dnia Matki. Premier skontaktował się z mamą przez komunikator internetowy (Facebook, Mateusz Morawiecki)

Mateusz Morawiecki poinformował o rozmowie z mamą za pośrednictwem Facebooka. Premier Polski opublikował zdjęcia ze "spotkania", które było możliwe dzięki jednemu z internetowych komunikatorów.

Dzień Matki 2021. Mateusz Morawiecki składa życzenia Jadwidze Morawieckiej

Z okazji Dnia Matki Mateusz Morawiecki złożył życzenia nie tylko swojej mamie, lecz także wszystkim Polkom. Jak podkreślił, mimo ogromnego poświęcenia, którym się wykazują, ważne jest, aby znajdowały także czas dla siebie.

Mama to osoba, która zastąpi każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić jej. Nie tylko w tym szczególnym dniu jeszcze raz życzę wszystkim mamom i dzieciom, by zawsze znajdowały czas dla siebie nawzajem – napisał Mateusz Morawiecki na Facebooku.
Zobacz także: Zobacz też: Czerwony dywan dla biznesu. Zapłacą specjaliści

Mateusz Morawiecki podkreślił, że w nawale obowiązków trudno mu było znaleźć chwilę na rozmowę z mamą. Premier dołożył jednak starań, aby spotkać się z nią, chociaż na moment, ponieważ ona zawsze znajdowała dla niego czas, nawet gdy bardzo ciężko pracowała. Morawiecki zaznaczył, że to właśnie szczęśliwa rodzina stanowi fundament silnego kraju.

Mi dziś udało się znaleźć chwilę na rozmowę z mamą, tak jak ona zawsze znajdowała czas dla nas – pomimo trudów, które ponosiła dla dobra ojczyzny. W nawale pracy, wyzwań codzienności, zdalnie czy na żywo – dbajmy o siebie nawzajem. Bo szczęśliwa i bezpieczna rodzina to fundament silnej Polski – podkreślił Mateusz Morawiecki na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić