Dziś ma 51 lat. Jak się zmieniła zapomniana gwiazda lat 90.? Są zdjęcia

175

Niejeden dorosły dziś mężczyzna podkochiwał się za młodu w tej aktorce. Erika Eleniak była w latach 90. bardzo popularna i rozpalała zmysły widzów, biegając w skąpym, czerwonym bikini po plaży. Co dziś robi ta jedna z niegdyś najpopularniejszych gwiazd USA? Jak wygląda?

Dziś ma 51 lat. Jak się zmieniła zapomniana gwiazda lat 90.? Są zdjęcia
Shauni McClain, czyli Erika Eleniak, która wcielała się w tę kultową rolę. (Wikimedia Commons)

Erika Eleniak to gwiazda lat 90', która popularność zdobyła szczególnie wśród męskiej publiczności. Jej piękne ciało w negliżu, w wymyślnej pozie, umieszczone na plakatach, zdobiło pokój niejednego młodzieńca, który podziwiał "boginię" z wypiekami na twarzy.

Zdobyła sławę szczególnie po udziale w gorącej sesji Playboya. Kiedy po raz pierwszy fani ujrzeli jej wdzięki, dosłownie się w niej zakochali.

Po tak udanej sesji, która dała gwieździe olbrzymią popularność w USA i w Europie, twórcy "Słonecznego patrolu" zaproponowali jej rolę Shauni McClain w serialu. Zgodziła się, jednak po trzech latach (1989-1992) zrezygnowała z roli. Sądziła, że za swoją grę w serialu, a także dzięki udanej sesji w Playboyu, uda jej się zrobić światową karierę.

Później wprawdzie zagrała w filmach u boku znanych gwiazd: Tommy Lee Jonesa czy Stevena Seagala ("Liberator"). To jednak nie pomogło jej znaleźć się w kolejnych kasowych hitach. Szybko słuch zaginął po niej w Hollywood.

W roku 2020 wróciła w filmie "Marilyn Monroe Back?". Dwa lata wcześniej zagrała w "Cor Values". Filmy te nieznane są szerszej publiczności.

Dziś Erika Eleniak ma 51 lat. Trzyma się nieźle, a w ostatnich latach najwyraźniej w jej życiu prywatnym wszystko się ustabilizowało. Po burzliwych związkach, m.in. po rozwodzie z Philipem Goglią, pozostaje w romantycznej relacji z Rochem Diagle, któremu urodziła córkę Indyannę. Córka Eriki, jak można się było spodziewać, odziedziczyła urodę po matce. Być może wkrótce także spróbuje kariery filmowej, jak jej mama?

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić