aktualizacja 

Dziwne auto i tajemniczy wybuch w USA. Nowe informacje

32

Jak informuje CBS News, policja zidentyfikowała osobę lub osoby, które mają powiązania z wybuchem w Nashville w amerykańskim stanie Tennessee. Do tajemniczej eksplozji doszło 26 grudnia.

Dziwne auto i tajemniczy wybuch w USA. Nowe informacje
(PAP, EPA)

Jak informuje CBS News, policja zidentyfikowała osobę lub osoby, które mogą mieć powiązania z wybuchem w Nashville. Szczegóły nie są jasne, jednak wkrótce odbędzie się specjalna konferencja prasowa, na której zostaną przekazane kolejne informacje i ustalania.

Do wybuchu doszło 26 grudnia ok. godz. 6.30 rano czasu lokalnego. Niedaleko budynku firmy telekomunikacyjnej AT&T w Nashville w Tennessee doszło do eksplozji. Zdaniem miejscowej policji "wybuch był zamierzonym działaniem".

Potężny wybuch w centrum Nashville

Wcześniej z samochodu kempingowego, który stał w pobliżu, emitowane było ostrzeżenie. Później policja znalazła tam ludzkie szczątki. Prawdopodobnie należą one do sprawcy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W wybuchu zostały ranne trzy osoby. Wszystkie są w stabilnym stanie, a ich życiu nic nie zagraża. Eksplozja poważnie uszkodziła co najmniej 41 budynków w centrum Nashville, w tym siedzibę firmy telekomunikacyjnej AT&T.

Rzecznik miejscowej policji Don Aaron powiedział, że "wybuch był zamierzony". Przed eksplozją funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w okolicy widziano dziwny samochód. Śledztwem zajmuje się także FBI.

Zobacz także: Tornado w Nashville. Przerażający moment. Operator uwięziony na żurawiu
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić