Dziwne zdarzenie w centrum Poznania. Kobieta weszła na drzewo

80

Do niecodziennego zdarzenia doszło w samym centrum Poznania. Operator miejskiego monitoringu zauważył kobietę, która weszła na drzewo i siedziała wśród gałęzi. Na miejsce wezwano policję, która sprawdziła dokładne okoliczności incydentu.

Dziwne zdarzenie w centrum Poznania. Kobieta weszła na drzewo
Kobieta weszła na drzewo w centrum Poznania. (Facebook)

Do tego niecodziennego incydentu doszło 4 czerwca w centrum Poznania. O godzinie 7.14. operator monitoringu miejskiego zauważył, że na ulicy Wrocławskiej Starym Mieście na drzewo weszła kobieta.

Kobieta weszła na drzewo w centrum Poznania

Operator monitoringu powiadomił o całej sytuacji straż miejską i policję. Na Facebooku znalazły się zdjęcia z tego wydarzenia.

Oj tam, oj tam – co tam spacer po przęśle mostu, czy wchodzenie na …drzewa – naszych operatorów monitoringu miejskiego nic już nie zdziwi. Oni widzieli już chyba wszystko – napisała poznańska straż miejska we wpisie na Facebooku i opublikowała zdjęcia z nagrań.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mocne zarzuty pod adresem Tuska. "Zniszczyć pozostałe partie"i

Jak przekazuje Fakt kobieta samodzielnie zeszła z drzewa. Została wylegitymowana przez policję.

Kobieta zeszła o własnych siłach. Nikomu nic się nie stało. Została wylegitymowana, sprawdzona w policyjnym systemie i pouczona o zachowaniu niezgodnym z prawem — powiedziała w rozmowie z Faktem młodsza aspirant Marta Mróz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Młoda kobieta nie była w stanie wytłumaczyć, dlaczego tak się zachowała i weszła na drzewo w centrum miasta. Policja podejrzewała, że może być pod wpływem alkoholu, ale po badaniu alkomatem okazało się, że jest trzeźwa.

Największą krzywdę takim zachowaniem, mogła zrobić sobie samej — dodała policjantka.

Sprawę przedstawiła także straż miejska z Poznania. W komunikacie podano, że kobieta "podczas schodzenia połamała kilka gałęzi".

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić