Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Ekipa "Nasz Nowy Dom" wyremontowała budynek. Zazdrosny sąsiad podłożył ogień

297

"Nasz nowy dom”. Bohaterowie programu stracili dach nad głową i ukochanego pupila. Policja znalazła już sprawcę.

Ekipa "Nasz Nowy Dom" wyremontowała budynek. Zazdrosny sąsiad podłożył ogień
Spalony dom bohaterki programu "Nasz Nowy Dom" (Facebook, Urząd Gminy w Ciechanowcu)

Dom z programu "Nasz Nowy Dom" spłonął

Dom pani Beaty z Antonina i jej dzieci doszczętnie spłonął. Stracili dach nad głową i kota, który zginął w płonącym budynku. Rodzina brała udział w programie "Nasz Nowy Dom".

18 lipca 2020 r. pożar strawił w całości budynek mieszkalny rodziny zamieszkałej w Antoninie. Samotna matka z dwójką dzieci straciła dach nad głową i całe wyposażenie znajdujące się we wnętrzu domu - informuje Urząd Gminy w Ciechanowcu. - Spłonęło wszystko, sytuacja rodziny jest bardzo trudna - dodają urzędnicy.

Przyczyna pożaru było najprawdopodobniej podpalenie. Jak dowiedział się "Polsat News", podejrzany o podpalenie przyznał się do winy. Jest to osoba, którą pani Beata zna dobrze. Mężczyzna pomagał jej przy pracach wokół domu.

Katarzyna Dowbor, prowadząca program "Nasz Nowy Dom" na temat podpalenia

W to, co się stało, nie mogła uwierzyć prowadząca program "Nasz Nowy Dom”, Katarzyna Dowbor.

Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom – napisała na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Dowbor.

Ekipa programu Nasz Nowy Dom w 2017 wyremontowała dom pani Beaty. Wszyscy ciężko pracowali, by kobieta wraz ze swoimi dziećmi mogła w końcu poczuć się bezpiecznie u siebie. Niestety, nikt nie spodziewał się tego, co może się stać później.

Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi – pisze Katarzyna Dowbor na Instagramie. – Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? Jakie to jednak szczęście, że rodziny nie było wtedy w domu. Niestety zginął kot, pupil rodziny i ulubieniec chłopców – dodaje prowadząca program Nasz Nowy Dom.

Zbiórka na pomoc dla rodziny, która straciła dach nad głową

Burmistrz Gminy Ciechanowiec ogłosił zbiórkę pieniędzy. Pomoc na odbudowę domu można przekazać na specjalne konto założone przy Stowarzyszeniu Rodzina w Ciechanowcu. Numer konta: 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem "Dla Beaty”. Informacje dotyczące sytuacji rodziny i wsparcia rzeczowego można uzyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ciechanowcu ul. Mickiewicza 1 (siedziba Urzędu Miejskiego) oraz pod nr telefonu 86 277 11 45.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić