o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

"Epidemia się zmienia". WHO konkretnie wskazuje, kto rozsiewa koronawirusa

88
Podziel się

Pandemia koronawirusa rozwija się w coraz większym stopniu za sprawą młodych ludzi, którzy są często nieświadomi swojej infekcji - takie oświadczenie wydał we wtorek szef Światowej Organizacji Zdrowia, w regionie Zachodniego Pacyfiku Takeshi Kasai.

"Epidemia się zmienia". WHO konkretnie wskazuje, kto rozsiewa koronawirusa
WHO: Ludzie mający po 20, 30, 40 lat w coraz większym stopniu napędzają rozprzestrzenianie się wirusa (ONS.pl)
bEDhoVcl
Epidemia się zmienia. Ludzie mający po 20, 30, 40 lat w coraz większym stopniu napędzają rozprzestrzenianie się wirusa. Wielu z nich nie wie, że są zakażeni. Choć osoby w tym wieku są mniej narażone na zagrożenia związane z Covid-19, efektem jest zwiększone ryzyko przekazania infekcji bardziej podatnym osobom - powiedział Takeshi Kasai podczas wirtualnej konferencji prasowej.

Według regionalnego dyrektora WHO, zwiększająca się liczba zakażeń, również w krajach takich jak Wietnam, którym wcześniej udało się wyeliminować transmisję wirusa, jest sygnałem, że wkroczyliśmy w nową fazę pandemii w regionie Azji i Pacyfiku.

bEDhoVcn

Rosyjska szczepionka na koronawirusa. Apel WHO

Komentując sprawę wydania przez władze Rosji zgody na stosowanie szczepionki Sputnik V bez przeprowadzenia całej serii badań klinicznych, eksperci WHO apelują do firm farmaceutycznych, by dopilnowały wykonania wszystkich badań i przeszły wszystkie potrzebne etapy w procesie opracowywania szczepionki.

Jak zapewnia przedstawicielka WHO ds. technicznych i leków- Socorro Escalante, WHO współpracuje z Rosją i liczy na szybkie przesłanie dowodów na skuteczność nowej szczepionki.

bEDhoVct
Zobacz także: Susza wciąż jest zagrożeniem. Eksperci zalecają retencjonowanie wody
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDhoVcO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(88)
stevan
4 miesiące temu
Akurat to twierdzenie WHO, że młodzi rozsiewają wirusa, popieram!!! Młoda dzicz chleje wódę i pali papierosy na potęgę. A to zdecydowanie obniża odporność.
Darek
rok temu
Koronawirusa rozsiewają media.
Obserwator
rok temu
To jest totalna bzdura, jak zdrowa i z silnym układem immunologicznym grupa może być zarażona
bEDhoVcP
Venom1605
rok temu
Pranie mózgów pełną parą trwa!!! Największym zagrożeniem są ludzie zmanipulowani telewizyjną propagandą, są szczuci jeden przeciw drugiemu. To jest epidemia strachu która niema żadnej logiki. W marcu tego roku wprowadza się zakazy i nakazy a w czerwcu część z nich się znosi kiedy zarażony wręcz przybywa.Otwiera się galerie handlowe i baseny. Czy to jest logiczne działanie. Nie. Społeczeństwo to ciemną masa której można wszystko wmuwić, bo telewizja to dla nich krynica wiedzy. Przeczytajcie sobie w internecie definicję choroby.
Look7
rok temu
Tylko media i rządy na usługach WHO, Banku Światowego i wiadomo kogo jeszcze.
Stop nwo
rok temu
Ahahaaaahhaaa ubaw po pachy co jeszcze wymyślą żeby zgniić ludzi who pod sąd i na szubienicę! Złamasy Bóg ich opuścił.
Junek
rok temu
Ludzie nie ma żadnego koronawirusa to tylko fikcja w wykonaniu roli głównej Chiny i ich najlepszy żąd
Look7
rok temu
Epidemia się zmienia, ale się nie kończy. Ucisk na maksa. To się skończy mordobiciem.
Żal
rok temu
Zamiast wpisywać co na co kto umarł, to są zgony fałszowane przez lekarzy, że na covid poumierali
brawo głupota
rok temu
Czyli nie opłacało się wychowywać egoistów, bo teraz mają gdzieś życie swoich i cudzych rodzin. Wychowujesz egoistę, możliwe,że on cię kiedyś zarazi mając to gdzieś.
Bernadetta...
rok temu
MLODY. Czas ucieka wieczność czeka.Tak to jest MLODY. Zobacz jak się zaczyna film. ". PLUTON. "EKLEZJASTES. ". Ciesz się młodzieńcze. w młodości swojej." I nie zazdrosc. im stołków i pieniędzy. Oni oddaliby to wszystko za młodość,wiedzą,że czeka ich tylko śmierć.
Prawdomówna
rok temu
A małolaty nadal dyskutują ze śmiercionośnym wirusem. Kto by tam się mamą czy babcią przejmował no nie? Egoizm się liczy a nie rodzina, czy wspólnota. Stracone pokolenie...
560404
rok temu
Jestem zdrowy ale mam obawy istrach
bEDhoVcH
oko
rok temu
juz niema innych chorób,, ludzie nie umierają na nic innego..ŚCIEMA ...OTWÓRZCIE OCZY..LUDZIE
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić