Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

"Epidemia się zmienia". WHO konkretnie wskazuje, kto rozsiewa koronawirusa

88
Podziel się:

Pandemia koronawirusa rozwija się w coraz większym stopniu za sprawą młodych ludzi, którzy są często nieświadomi swojej infekcji - takie oświadczenie wydał we wtorek szef Światowej Organizacji Zdrowia, w regionie Zachodniego Pacyfiku Takeshi Kasai.

"Epidemia się zmienia". WHO konkretnie wskazuje, kto rozsiewa koronawirusa
WHO: Ludzie mający po 20, 30, 40 lat w coraz większym stopniu napędzają rozprzestrzenianie się wirusa (ONS.pl)
Epidemia się zmienia. Ludzie mający po 20, 30, 40 lat w coraz większym stopniu napędzają rozprzestrzenianie się wirusa. Wielu z nich nie wie, że są zakażeni. Choć osoby w tym wieku są mniej narażone na zagrożenia związane z Covid-19, efektem jest zwiększone ryzyko przekazania infekcji bardziej podatnym osobom - powiedział Takeshi Kasai podczas wirtualnej konferencji prasowej.

Według regionalnego dyrektora WHO, zwiększająca się liczba zakażeń, również w krajach takich jak Wietnam, którym wcześniej udało się wyeliminować transmisję wirusa, jest sygnałem, że wkroczyliśmy w nową fazę pandemii w regionie Azji i Pacyfiku.

Rosyjska szczepionka na koronawirusa. Apel WHO

Komentując sprawę wydania przez władze Rosji zgody na stosowanie szczepionki Sputnik V bez przeprowadzenia całej serii badań klinicznych, eksperci WHO apelują do firm farmaceutycznych, by dopilnowały wykonania wszystkich badań i przeszły wszystkie potrzebne etapy w procesie opracowywania szczepionki.

Jak zapewnia przedstawicielka WHO ds. technicznych i leków- Socorro Escalante, WHO współpracuje z Rosją i liczy na szybkie przesłanie dowodów na skuteczność nowej szczepionki.

Zobacz także: Susza wciąż jest zagrożeniem. Eksperci zalecają retencjonowanie wody
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(88)
stevan
rok temu
Akurat to twierdzenie WHO, że młodzi rozsiewają wirusa, popieram!!! Młoda dzicz chleje wódę i pali papierosy na potęgę. A to zdecydowanie obniża odporność.
Darek
2 lata temu
Koronawirusa rozsiewają media.
Obserwator
2 lata temu
To jest totalna bzdura, jak zdrowa i z silnym układem immunologicznym grupa może być zarażona
Venom1605
2 lata temu
Pranie mózgów pełną parą trwa!!! Największym zagrożeniem są ludzie zmanipulowani telewizyjną propagandą, są szczuci jeden przeciw drugiemu. To jest epidemia strachu która niema żadnej logiki. W marcu tego roku wprowadza się zakazy i nakazy a w czerwcu część z nich się znosi kiedy zarażony wręcz przybywa.Otwiera się galerie handlowe i baseny. Czy to jest logiczne działanie. Nie. Społeczeństwo to ciemną masa której można wszystko wmuwić, bo telewizja to dla nich krynica wiedzy. Przeczytajcie sobie w internecie definicję choroby.
Look7
2 lata temu
Tylko media i rządy na usługach WHO, Banku Światowego i wiadomo kogo jeszcze.
Stop nwo
2 lata temu
Ahahaaaahhaaa ubaw po pachy co jeszcze wymyślą żeby zgniić ludzi who pod sąd i na szubienicę! Złamasy Bóg ich opuścił.
Junek
2 lata temu
Ludzie nie ma żadnego koronawirusa to tylko fikcja w wykonaniu roli głównej Chiny i ich najlepszy żąd
Look7
2 lata temu
Epidemia się zmienia, ale się nie kończy. Ucisk na maksa. To się skończy mordobiciem.
Żal
2 lata temu
Zamiast wpisywać co na co kto umarł, to są zgony fałszowane przez lekarzy, że na covid poumierali
brawo głupota
2 lata temu
Czyli nie opłacało się wychowywać egoistów, bo teraz mają gdzieś życie swoich i cudzych rodzin. Wychowujesz egoistę, możliwe,że on cię kiedyś zarazi mając to gdzieś.
Bernadetta...
2 lata temu
MLODY. Czas ucieka wieczność czeka.Tak to jest MLODY. Zobacz jak się zaczyna film. ". PLUTON. "EKLEZJASTES. ". Ciesz się młodzieńcze. w młodości swojej." I nie zazdrosc. im stołków i pieniędzy. Oni oddaliby to wszystko za młodość,wiedzą,że czeka ich tylko śmierć.
Prawdomówna
2 lata temu
A małolaty nadal dyskutują ze śmiercionośnym wirusem. Kto by tam się mamą czy babcią przejmował no nie? Egoizm się liczy a nie rodzina, czy wspólnota. Stracone pokolenie...
560404
2 lata temu
Jestem zdrowy ale mam obawy istrach
oko
2 lata temu
juz niema innych chorób,, ludzie nie umierają na nic innego..ŚCIEMA ...OTWÓRZCIE OCZY..LUDZIE
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić