FBI potwierdza makabryczne odkrycie. To Brian Laundrie

9

Ta tragiczna historia zmierza ku końcowi. FBI potwierdziło, że zwłoki znalezione w środę w jednym z parków przyrody należą do Briana. Sekcja zwłok ma wyjaśnić w jaki sposób zmarł 23-latek. Czy miał coś wspólnego ze śmiercią Gabby?

FBI potwierdza makabryczne odkrycie. To Brian Laundrie
Gabby miała 22 lata, Brian 23. (Instagram)

W środę urzędnicy poinformowali, że szczątki odkryto w Environmental Park. To część rezerwatu, która do niedawna znajdowała się pod wodą. Podczas rewizji znaleziono również inne przedmioty, w tym plecak i notatnik należący do poszukiwanego Briana.

21 października 2021 r. porównanie dokumentacji dentystycznej potwierdziło, że ludzkie szczątki znalezione w T Mabry Carlton Jr Memorial Reserve i Myakkahatchee Creed Environmental Park należą do Briana Laundrie – podało FBI w swoim oświadczeniu.

Brian Laundrie wrócił na Florydę ponad miesiąc temu. Z wycieczki, którą rozpoczął z narzeczoną Gabby powrócił sam. Słuch o 22-latce zaginął, jej rodzina zgłosiła zaginięcie. Brian w tym czasie zniknął ze swojego domu rodzinnego bez słowa wyjaśnienia, co stało się z jego ukochaną. Policja w końcu zdecydowała się wszcząć poszukiwania również wobec Briana.

W końcu znaleziono ciało Gabby. Jak się okazuje, kilka tygodni później i ciało Briana. Czy dowiemy się, co stoi za tą ogromną tragedią?

Zobacz także: Kontrowersyjny projekt. Polityk PiS: warto nad nim popracować
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić