Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Problemy Anity Werner podczas "Faktów". Widzowie nie mieli pojęcia

681
Podziel się:

Anita Werner od wielu lat związana ze stacjami grupy TVN. Niedawno po przerwie związanej z wakacjami wróciła do prowadzenia głównego wydania "Faktów". W trakcie programu musiała jednak walczyć ze swoim organizmem.

Problemy Anity Werner podczas "Faktów". Widzowie nie mieli pojęcia
Problemy Anity Werner podczas Faktów. (Getty Images, 2017 Gallo Images (PTY) LTD)

Anita Werner jest profesjonalistką w każdym calu. Zawsze jest znakomicie przygotowana do swojej pracy. Podczas prowadzenia ostatnich "Faktów" na głównej antenie TVN, cierpiała na pewną przypadłość. Widzowie nie mieli pojęcia, jednak wszystko wyjaśniło się na Instagramie.

Przypomnijmy, że Werner na kilkanaście dni zniknęła z prowadzenia "Faktów", gdyż wybrała się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Werner opublikowała fotografie choćby z Doliny Śmierci czy turnieju Indian Wells w Kalifornii, w którym kibicowała polskiej tenisistce Idze Świątek.

Werner i zmiana strefy czasowej

Dziennikarka wróciła z zasłużonego urlopu, jednak zmiana stref czasowych dała się jej mocno we znaki. Werner jak sama przyznała w mediach społecznościowych, cierpi na jet lag", który pojawia w czasie długich podróży, gdy zmieniamy strefy czasowe.

Prowadzenie wieczornego programu było dla niej sporym wyzwaniem. Internauci na każdym kroku dodawali jej jednak otuchy. "Współczuję. Ciężko się wraca po super wakacjach do roboty. Nawet tak fajnej" - czytamy na Instagramie.

Zobacz także: Kłótnia Tuska z dziennikarzem TVP. Ekspert komentuje wprost
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(681)
Jaś
11 miesięcy temu
no taaa, Werner jest wielka...
Wikary
11 miesięcy temu
Kon ktory mowi
Hopkins
11 miesięcy temu
Werner przygotowuje papkę informacyjną strawną dla bezmyślnych widzów TVNPO, TVN, GW, WP, Interia, Onet itp. to fabryki polskich kompleksów. Są to instytucje realizujące obce interesy. Dla nich liczy się tylko to co obce, to co polskie jest gorsze. Czy chcesz oglądać tv w której wszystko co polskie jest złe? Wieczne nabijanie się z naszej kultury i tradycji, szydzenie ze wszystkiego co związane z naszą religią i historią . Ludzie -ocknijcie się , zacznijcie żyć swoim własnym życiem, polskim życiem i nie dajcie sobie wmówić że jesteście gorsi od innych.
kolst
11 miesięcy temu
Jej partner to prawdziwy ma-gnat!
kolst
11 miesięcy temu
Jej partner to prawdziwy ma-gnat!
Kolo
11 miesięcy temu
Polityk nie denerwuje się, ale stawia czoła i tłumaczy...nie dorósł do roli.
JOHAN
11 miesięcy temu
ludzie opamiętajcie się , precz z polityką , doszło do tego że jak się chce wytknąć komuś błędy to jest się porównywany do strony przeciwnej
top
11 miesięcy temu
Pazerna, przecież mogła ją zastąpić Stokrotka.
henry
11 miesięcy temu
W TVN same "GWIAZDY" !ZALOSNE !!!!!
Idol cała pra...
11 miesięcy temu
Ja odrazu wyczułem! Bo zaczeło śmierdżieć!
Mela
11 miesięcy temu
ziennikarka, która ma Wiktory na swoim koncie często podczas wywiadów przerywa wypowiedzi zaproszonym przez siebie gościom. Ego dziennikarza musi znać swoje miejsce. Często mam wrażenie że opinie i podsumowania pani Werner są ważniejsze od opini gości. Zdarza się że jej ton wypowiedzi zamiast spokojny i bezstronny jest atakujący.
endokryn
11 miesięcy temu
A trzeba było zahamować hormon wzrostu w wieku 13-15 lat.
dobra rada
11 miesięcy temu
Co jest polskiego w TVPis zakłamanie obłuda ,zazdrość i oczernianie swoich rodaków
do przemyślen...
11 miesięcy temu
PO, TVN, GW, WP, Interia, Onet itp. to fabryki polskich kompleksów. Są to instytucje realizujące obce interesy. Im dłużej im ufasz, tym dłużej jesteś ment/alnym niewo/lnikiem. Uwolnij się i zacznij żyć! Zacznij doceniać ludzi z którymi przebywasz i ziemię którą zamieszkujesz. Oni Ci tego nie powiedzą. Oni powiedzą Ci, że Twoi sąsiedzi to najbardziej zacofani ludzie, a Polska to pas ziemi między Rosją, a Niemcami. Dla nich liczy się tylko to co obce, to co polskie jest gorsze. Czy chcesz oglądać tv w której wszystko co polskie jest złe? Wieczne szydz/enie z wszystkiego co związane z religią , z historią z tradycją. Ludzie, zacznijcie żyć swoim własnym życiem, polskim życiem i nie dajcie sobie wmówić że jesteście gorsi od innych.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić