aktualizacja 

Finał studniówki w Ostrowie. Uczennica rzuciła się na nauczycielkę

342

Studniówka to wielkie wydarzenie dla uczniów klasy maturalnej. Jest to impreza, którą wspomina się do końca życia. Tak też zapewne będzie i w tym przypadku. Podczas studniówki, która miała miejsce terenie powiatu ostrowskiego musiała interweniować policja. Co się stało?

Finał studniówki w Ostrowie. Uczennica rzuciła się na nauczycielkę
Zdjęcie podglądowe. (Twitter)

O sprawie informuje portal Ostrow24. W miniony weekend uczniowie z kaliskiej szkoły średniej zorganizowali w jednej z restauracji na terenie powiatu ostrowskiego bal maturalny. W trakcie trwania imprezy ok. 2 w nocy musiała jednak interweniować policja.

Z nieoficjalnych ustaleń portalu wynika, że jedna z nastolatek zapaliła w sali papierosa elektronicznego. Zauważyła to jedna z nauczycielek, która od razu poprosiła nastolatkę o wyłączenie urządzenia. Ta jednak nie posłuchała. Nauczycielka postanowiła więc skonfiskować e-papierosa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rusin przyćmiła córkę? "Kinga w sukniach Paprocki&Brzozowski wygląda lepiej!"

Uczennica straciła panowanie nad sobą. Oskarżyła nauczycielkę o kradzież. Kobieta wytłumaczyła nastolatce, że odzyska papierosa, gdy zdecyduje się zakończyć imprezę.

Dziewczyna wpadła w szał. Zaczęła oskarżać nauczycielkę, że ta dokonała kradzieży. Kobieta wytłumaczyła jej, że urządzenie zostanie zwrócone kiedy nastolatka postanowi zakończyć swój udział w imprezie - donosi portal Ostrow24.

Nastolatka rzuciła się i zaatakowała nauczycielkę. Na miejsce wezwano policję. Po chwili na sali pojawiły się dwa patrole policyjne. Na szczęście przed przyjazdem mundurowych udało się opanować sytuację, gdyż w obronie nauczycielki stanęli inny uczniowie.

Funkcjonariusze przeprowadzili zatem tylko rozmowę z właścicielem lokalu i na tym zakończyli swoje działania.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić