Fryzjerka ma dość. Nie znosi, gdy klientki to robią: "nie bądźcie ohydni"

236

Natalie Bolyn jest fryzjerką, która zdradza kulisy swojej pracy w mediach społecznościowych. W jednym z materiałów zdradziła, jakie zachowanie klientek doprowadza ją do szału. Dla każdego pracownika salonu to prawdziwa męka.

Fryzjerka ma dość. Nie znosi, gdy klientki to robią: "nie bądźcie ohydni"
Fryzjerka zdradziła, które zachowanie klientek doprowadza ją do białej gorączki (Instagram.com, thee_hair_gal)

Natalie Bolyn publikuje na Instagramie pod pseudonimem thee_hair_gal. W ramach swojej pracy Bolyn regularnie wykonuje upięcia na szczególne okazje, np. wesela. Jednak niektóre klientki robią coś, co doprowadza fryzjerkę i jej koleżanki po fachu do białej gorączki.

Fryzjerki tego nienawidzą. Klientki wierzą w popularny mit

Jak tłumaczy Natalie Bolyn, część klientek wierzy, że eleganckie upięcia trzymają się dłużej, jeśli są wykonywane na nieumytych włosach. Fryzjerka podkreśla, że nie ma na myśli sytuacji, gdy panna młoda lub druhna używa szamponu dzień przed wizytą, lecz stroni od niego nawet przez tydzień.

Nie wiem, kto powiedział ludziom, że brudne włosy łatwiej się upina, ale to nieprawda. Tak, umycie włosów dzień przed wizytą sprawia, że stają się idealnym materiałem do układania. Ale to nie dotyczy wszystkich (...) – zaznaczyła Natalie Bolyn na Instagramie.
Zobacz także: Zobacz też: Mity dotyczące pielęgnacji włosów. Agnieszka Staszak obala najpopularniejsze z nich

Natalie Bolyn zwróciła uwagę, że dotykanie przetłuszczonych włosów wcale nie ułatwia fryzjerom pracy. Wręcz przeciwnie – ponieważ nie mają w zwyczaju myć ich przed upinaniem, jak w przypadku strzyżenia, czują wstręt, dotykając brudnych kosmyków.

Nie przychodźcie z niemytymi od pięciu dni, tłustymi i śmierdzącymi włosami, bo kiedy zacznę je przypiekać, ten efekt jeszcze się spotęguje, a nikt nie chce czuć zapachu tłustych od pięciu dni włosów. (...) Morał z tej historii brzmi: nie bądźcie ohydni, mycie włosy – tłumaczy Natalie Bolyn na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić