Fuj! Uderzył młotkiem w siedzenie w pociągu. Szok, co się stało

35

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się nagranie wideo opublikowane na TikToku przez jednego z Australijczyków. Internauta wystosowała apel do kolei o mycie siedzeń w pociągach i pokazał jak wiele brudu się w nich kryje.

Fuj! Uderzył młotkiem w siedzenie w pociągu. Szok, co się stało
Australijka była wstrząśnięta (TikTok)

Komunikacja miejska na całym świecie pozostawia często wiele do życzenia. Zapewne każdy regularnie korzystający z jej usług pasażer natknął się kiedyś na niedogodności m.in. w postaci brudu. Często zarządzający tym transportem informują o działaniach sprzątających, jednak każdy widzi, jak wygląda to w rzeczywistości.

Frustrację wobec stanu czystości kolei postanowił wyrazić jeden z Australijczyków. Mężczyzna o imieniu Ryan postanowił pokazać internautom ile brudu kryje się w siedzeniach, na których codziennie siadają podróżni. Na jego koncie na TikToku pojawiło się wideo, które wywołało spore obrzydzenie wśród komentujących. Nagrywający kilkukrotnie uderzył w jedno z siedzeń młotkiem, dzięki czemu wydobył ogromne ilości piachu, kurzu i brudu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Autor nagrania wystosował do kolei w Sydney krótki i stanowczy apel. Zażądał, aby ktoś z pracowników przewoźnika wyczyścił brudne siedzenia. Wideo wywołało spore obrzydzenie wśród internautów, którzy zaczęli się zastanawiać jakie tajemnice kryją siedzenia, na których siedzieli dotychczas.

Koleje w Sydney wyczyśćcie wasze siedzenia - napisał nagrywający.
Zobacz także: Wyznanie Ardanowskiego. "To pokazuje, że ta góra lodowa się kruszy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić