o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Gdańsk. Potwór znęca się nad wróblami. To, co robi, przechodzi ludzkie pojęcie

384
Podziel się

W Gdańsku zastawiono okrutną pułapkę na ptaki, do której przykleiły się dwa wróble. Ptaki bardzo cierpiały i nie udało się ich uratować. Gdański radny oferuje nagrodę za pomoc w ujęciu sprawców.

Gdańsk. Potwór znęca się nad wróblami. To, co robi, przechodzi ludzkie pojęcie
Wróble przykleiły się do pułapki. Umierały w męczarniach (Straż Miejska w Gdańsku)
bEEqcJGt

We wtorek przed godz. 15 Straż Miejska w Gdańsku otrzymała zgłoszenie o dwóch uwięzionych wróblach. Znajdowały się one przy Centrum Kuźniczki na ul. Wajdeloty.

Ptaki zwabione na kawałek bułki przykleiły się do pułapki lepowej na gryzonie. Wróble popiskiwały i próbowały się uwolnić, jednak bezskutecznie. Funkcjonariusze podkreślają, że widać było, iż bardzo cierpią.

bEEqcJGv

Ptaki trafiły do lecznicy dla zwierząt przy ul. Kartuskiej. Niestety ich stan był na tyle poważny, że nie udało się ich uratować.

Strażnicy wraz z pułapką udali się na Komisariat Policji. Po złożeniu zeznań dalsze czynności prowadzić będą policjanci - informuje Straż Miejska w Gdańsku.
bEEqcJGB

Radny z Gdańska oferuje nagrodę

Jeden z gdańskich radnych postanowił zaoferować nagrodę dla osoby, która przyczyni się do ujęcia sprawców. Przypomnijmy, że na terenie Polski wróble są objęte ścisłą ochroną. Internauci nie kryją wzburzenia.

Przekażę 2.600 zł, tyle ile wynosi dieta Rada Miasta Gdańska osobie, która pomoże w ujęciu sprawców. Sprawa zgłoszona policji - poinformował Andrzej Kowalczys.
Barbarzyńcy. Ja osobiście dołożę się do nagrody. Albo ludzka głupota albo sadysta - pisze jeden z komentujących.
bEEqcJGC
Tego kogoś już nie można nazwać człowiekiem - dodaje inny.

Zobacz także: Wstrząsające nagrania z fermy norek. "To jest obóz koncentracyjny dla zwierząt"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEqcJGW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(384)
Wilma
7 miesięcy temu
zakazać sprzedaży broni bo broń zabija. A kto ja produkuje ? kto ja kupuje? Kto za nia "płaci" ?
Axx
9 miesięcy temu
Okropna pułapka. Pracuję w markecie i mamy takie w sprzedaży. Pocieszające jest to, że ta forma walki ze szkodnikami nie cieszy się popularnością. Lepy na myszy wymyślił jakiś chory na głowę sadysta. Nie mam pojęcia w jaki sposób dopuszczono ją do obrotu.
pkp
9 miesięcy temu
mozliwe ze odciski zostaly na lepie
bEEqcJGX
Myśl...
10 miesięcy temu
To jeszcze nic, są i tacy którzy zabijają Nienarodzonych...
Mira
10 miesięcy temu
To okrucienstwo? A trucie lisow idietyczne i okrutne strzelanie do zacielonych saren dzikow to milosnictwo przyrody?
Kika
10 miesięcy temu
W KAŻDYM WRÓBELKU JEST PONOĆ UKRYTA LUDZKA DUSZA JAK ZGINIE OSTATNI Z NICH ZGINIE TAKŻE CZŁOWIEK Zakazać tych nie humanitarnych pułapek
Gryzoń
10 miesięcy temu
Ależ wy nie myślicie. Wiadomo, że autor chciał zwrócić uwagę na hipokryzję tego, że taka pułapka zawsze jest niehumanitarna - nieważne czy wpada w nią gryzoń czy ptak. Jak zwierzę jest uważane za szkodnika to już może umierać w męczarniach?
Chrzesc.
10 miesięcy temu
Takich potworow teraz niestety od groma !! Maja satysfakcje meczac nie tylko zwierzeta bo ludzi tez !! To smutne ze tacy chodza po tym pieknym Swiecie i niszcza wszystko !!
Miłośnikzw
10 miesięcy temu
Podajcie gdzie to znaleźliście a sprawca będzie znaleziony w godzine
Pamiętaj.
10 miesięcy temu
Na szczęście los bywa bardzo sprawiedliwy. Odda z nawiązką i dobro i zło.
Skorpion
10 miesięcy temu
Jak gościu taki mocy niech spróbuje z policją wspierając protesty i korzystających z praw konstytucyjnych a policjańci wtedy łamią prawo tej samej konstytucji i Rotę Ślubowania. A śrubkę to ptaki które pomagają człowiekowi w walce z robakami. A ten kto lubi szczury to może je by zaczął dokarmiać u siebie w domciu.
Alien
10 miesięcy temu
Taki lep stosuje sie do lapania, myszy i szczorow w sklepach i wgl. Jesli znaleziona przy kuznicze to zapytal bym w sklepie biedronka czy ich deratyzator nie rozlozyl tego i czy to nie wina z ich strony
Nik
10 miesięcy temu
Jak mozna takiego zrobić??biedactwa
bEEqcJGP
Sparow
10 miesięcy temu
Biedne ptaki. Straszne, co ludzie robią z przyrodą, niszczą ją bez skrupułów. Karma wraca i te bestie, które są za to odpowiedzialne kiedyś odpokutują. 😞
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić