Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Gdzie jest kot? Na tym zdjęciu poległy tysiące internautów

55

Alessandra Ribeiro jest opiekunką kota o niezwykłym talencie do wtapiania się w otoczenie. Pewnego dnia Chiquinho udało się zrobić to tak skutecznie, że Ribeiro postanowiła utrwalić scenę na zdjęciu. Zrobiło ono furorę wśród internautów, którzy bezskutecznie próbują wypatrzeć zwierzaka.

Gdzie jest kot? Na tym zdjęciu poległy tysiące internautów
Kot Alessandry Ribeiro posiada niezwykły talent do wtapiania się w otoczenie (Facebook.com, ALESSANDRA RIBEIRO)

Zdjęcie Alessandry Ribeiro zdobyło ogromną popularność w social mediach. Tysiące internautów bezskutecznie próbowało wypatrzeć czworonoga, jednak mimo wzmożonego wysiłku nie było w stanie tego zrobić.

Gdzie jest kot? Rozwiązanie zagadki

Udało się Wam dostrzec, gdzie ukrył się Chiquinho? Podpowiedź: kot Alessandry Ribeiro jest czarny i ma żółte oczy.

Jeżeli udało wam się rozwiązać zagadkę – gratulacje. W przypadku gdy jednak dajecie za wygraną lub chcecie sprawdzić, czy mieliście rację, możecie zerknąć na zdjęcie poniżej.

Chiquinho ukrył się w rogu blatu. Ponieważ kot ma czarne futerko, trudno dostrzec go na tle powierzchni w tym samym kolorze. Tak wyglądają w rzeczywistości Alessandra Ribeiro i jej ukochany pupil.

Alessandra Ribeiro przyznaje w rozmowie z "The Dodo", że jej zwierzak bardzo lubi się chować. Jednak kobiecie nie przeszkadza ta cecha kota – wręcz przeciwnie, dostarcza tym wszystkim domownikom wiele radości.

To bardzo kochający kot. Daje nam dużo szczęścia, będąc sobą – i dużo śmiechu, gdy znajdujemy go w ukryciu – mówi Alessandra Ribeiro.
Zobacz także: Zobacz też: Znajdź toster. Średnio zajmuje to 43 sekundy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić