Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Aleksander Sławiński
|

Nagranie jest hitem sieci. Tak inteligentnego kota internauci nie widzieli

23
Podziel się

Wszyscy, którzy znają koty wiedzą, że gdy te chcą zwrócić czyjąś uwagę, są w stanie chodzić za nim godzinami. Jednak pewien uliczny kot z Mexico City okazał się dużo sprytniejszy. Nie tylko długo śledził pewną mieszkankę miasta, ale, gdy wreszcie poświęciła mu uwagę, zaprowadził ją do sklepu i wskazał łapą o co dokładnie mu chodziło.

Bezpański kot z Mexico City
Bezpański kot z Mexico City (YouTube)

Mieszkanka Mexico City, Tania Lizbeth Santos Coy Tova, wrzuciła do internetu film z wyjątkowo inteligentnym ulicznym kocurem. Nie tylko żebrał, jak mają w zwyczaju jego głodni pobratymcy, ale zrobił kolejny krok - dokładnie wskazał o co mu chodzi.

A chodziło mu rzecz jasna o jedzenie. Jak kobieta relacjonowała na Instagramie, kot siedział pod jednym ze sklepów, gdy zobaczył idącą w jego kierunku kobietę, postanowił ją zatrzymać.

Wszedł mi pod nogi, bym musiała na niego zwrócić uwagę. Gdy to zrobiłam, ruszył i zaprowadził mnie prosto do alejki z jedzeniem dla zwierząt - twierdzi Coy Tova.

Na tym jednak kot nie skończył, bo będąc w alejce, stanął dokładnie przy półkach z pożywieniem dla kotów i wskazał łapą, którą dokładnie życzy sobie dostać. Jak mówi autorka filmu, często widziała już tego kota, czającego się pod sklepem, więc uznała, że należy do jego właścicieli.

Bezpański kot

Ci wytłumaczyli jednak, że kot doskonale rozumie w jakich godzinach otwarty jest sklep i kiedy można spotkać w nim najwięcej ludzi i właśnie wtedy ustawia się przy wejściu. Wtedy zrozumiała, że jest głodny i bezpański.

Od tego czasu, kiedy tylko przychodziłam do sklepu, witaliśmy się, a on prowadził mnie do półki i pokazywał na co ma ochotę - opowiada Meksykanka.

Film pokazuje, którąś już tego typu sytuację. I kobieta za kamerą i sam kot wydają się dobrze znać swoje role. Coy Tova wita się z futrzakiem mówiąc "Cześć kocie" i idzie prosto za nim. Jak mówi, w końcu postanowiła go przygarnąć.

Nagrana sytuacja miała miejsce około trzy tygodnie temu**, lecz dopiero teraz dostała się do mediów. Od tego czasu kot dorobił się nawet własnego konta na Instagramie

Zobacz także: Niespodziewana wizyta dzikiej kocicy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

KOMENTARZE
(23)
I ♡ animals
2 lata temu
Ale jak już dojdzie do siebie to oddajcie jej wolność. Nie zatrzymujcie jej tam.
ECH
2 lata temu
Wreszcie jakąś pozytywna wiadomość 😃
Rekreacja
2 lata temu
Dzikie koty, które przychodzą na działkę latem, najbardziej lubią jeść ryby.
sceptyk
2 lata temu
To tylko reklama produktòw Whiskas. Głupi ludzie, to kupią i nawet nie zastanowią się dlaczego kobieta filmowała tego kota, jeszcze zanim wszedł do sklepu i dlaczego otworzyła mu drzwi do tego sklepu...
Kociarz
2 lata temu
Nic dziwnego. W tych karmach jest mnóstwo cukru. Skład fatalny.
Meh
2 lata temu
Mojego kota nie widzieliście. To nic nadzwyczajnego kiedy kot pokazuje czego chce. Kot jest znacznie inteligentniejszy niż wam się wydaje. Mam swojego od ponad roku i tak inteligentnego i czułego zwierzęcia nigdy nie spotkałem.
Diablo
2 lata temu
Hitem bardzo śmieszne chyba znieczulica ludzi którzy wyrzucają zwierzęta
Jaco
2 lata temu
A muj to nikogo jusz nawet nie prosi sam sobie bierze na co ma ochote i ma wszystko w nosie
Asda
2 lata temu
Jasne. By wzięła cokolwiek i pomachała mu przed pyszczkiem to też by łapę wyciągał. Bezsens
wwww
2 lata temu
tylko socjal pisiorowy mógł takie dno oklaskiwac
1234stan
2 lata temu
Kotki potrafią wytresować człowieki
Aklime
2 lata temu
Super Kicia 😍😍
123
2 lata temu
Każdy Kot zachowałby się tak samo
boxymiljan
2 lata temu
A le fajny kotusie i piesy sa prze mądre cudne i fajne kocham.Mòj piesiu za smakołykiem wyspina sie na szafke🙂
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić