Gdzie ona jest? Zaginęła 17-letnia Wiktoria

7

Bydgoscy policjanci wydali komunikat o poszukiwaniach 17-letniej dziewczyny. Wiktoria po raz ostatni była widziana przez matkę w poniedziałek (20 marca). Co stało się z nią później? Na razie tego nie wie nikt.

Gdzie ona jest? Zaginęła 17-letnia Wiktoria
Policjanci poszukują Wiktorii (Pixabay, Policja)

Policjanci próbują ustalić, co wydarzyło się z Wiktorią Obremską. W związku z tym opublikowany został specjalny komunikat o zaginięciu 17-latki.

Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania 17-latki, która wczoraj (20.03.2023) wyszła z miejsca pracy matki, nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nastolatki - zaznaczono.

O zaginięciu Wiktorii policjanci zostali powiadomieni przez jej rodzinę. Od 20 marca 2023 roku dziewczyna ani nie wróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z najbliższymi. Nie wiadomo, gdzie może przebywać, dlatego też wszelkie informacje na jej temat są niezwykle potrzebne

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Umowa z ludźmi Bielana. "Abdykuję z odpowiedzi"

Wiktoria Obrembska zaginęła. Oto rysopis i zdjęcie

Policja przedstawiła rysopis zaginionej. Wiktoria ma około 172 cm wzrostu, włosy ciemne, małe uszy, nos prosty, mały.

W dniu zaginięcia miała na sobie czarną kurtkę. Poza tym była ubrana w szare dresy i ciemne buty. Wiktoria ma kolczyk na dolnej wardze i w nosie.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu 17-latki, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 52 69 albo na numer alarmowy Policji 112 - apelują bydgoscy funkcjonariusze.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić