Głuchoniemy Dariusz zamordował ukochaną. Planował to trzy miesiące

35

Dariusz O. po tym jak został porzucony przez Danutę M., postanowił się na niej zemścić. Przez kilka miesięcy planował zbrodnię doskonałą. W końcu brutalnie zadźgał byłą ukochaną. Wkrótce odpowie za to przed sądem.

Głuchoniemy Dariusz zamordował ukochaną. Planował to trzy miesiące
(zdjęcie poglądowe) (Policja)

Do tragicznych wydarzeń doszło 16 listopada 2021 roku w Nowych Skalmierzyc (woj. wielkopolskie). Dariusz O. poszedł do swoje sąsiadki, z którą wcześniej się spotykał. Chwilę później z mieszkania kobiety zaczęły dochodzić niepokojące głosy. Na miejsce wezwano policję.

Zabił z zemsty

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, znaleźli zwłoki zadźganej kobiety. W mieszkaniu wciąż przebywał także sprawca zbrodni - Dariusz O.

55-letni mężczyzna przyznał się do winy i obecnie przebywa w areszcie. Śledczy ustalili, że kobieta i mężczyzna spotykali się ze sobą. Kiedy 57-latka postanowiła zakończyć tę relację, ponieważ znalazła innego partnera, Dariusz O. zapragnął zemsty. Powodem tego zabójstwa był zawód miłosny.

Mężczyzna pojawił się w mieszkaniu dawnej ukochanej pod zmyślonym pretekstem. Powiedział, że chciałby uzyskać informacje o sposobie dawkowania leków z treści ulotki. Później przystąpił do ataku. Z ustaleń śledczych wynika, że Dariusz O. wszystko zaplanował już trzy miesiące wcześniej.

Od około trzech miesięcy planował podjęcie działań. Miał w kalendarzu zapisaną datę tego działania. Udał się na miejsce wraz z nożem, świeczkami oraz kalendarzem, w którym te daty były zapisane. Do mieszkania dostał się celem pozyskania informacji o sposobie dawkowania leków - powiedział prokurator.

Dariusz O. wkrótce odpowie za swoje czyny. Mężczyzna został przebadany przez psychiatrów, którzy orzekli, że może uczestniczyć w procesie.

Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu o zamordowanie kobiety z powodu zawodu miłosnego - powiedział w środę PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić