o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Godzina policyjna pilnie potrzebna? Eksperci komentują

30
Podziel się

Przyszła wiosna, co sprawiło, że Polacy coraz częściej gromadzą się na świeżym powietrzu. Na te wydarzenia reagują eksperci. Alarmują, że jeśli tak będzie dalej, to trzeba będzie zaostrzyć przepisy.

Godzina policyjna pilnie potrzebna? Eksperci komentują
Tysiące motocyklistów na Jasnej Górze (PAP)
bDZNNYiJ

W niektórych miejscach w Polsce ludzie zupełnie nie zwracają uwagi na reżim sanitarny. Polacy gromadzą się podczas różnych zlotów, imprez czy też spotkań towarzyskich. Nie zachowują dystansu społecznego i bardzo często nie mają maseczek.

Apele przedstawicieli rządu czy też medyków niewiele zmieniają. Po prostu są tacy, którzy pandemii koronawirusa nie uznają i twierdzą, że nic im nie grozi. Przykład lekceważenia zasad mieliśmy chociażby na Jasnej Górze, gdzie zgromadziło się wielu motocyklistów.

bDZNNYiL
Przestałem wierzyć w zdrowy rozsądek i odpowiedzialność Polaków - mówi wirusolog Tomasz Dzieciątkowski, cytowany przez "Fakt".

Koronawirus w Polsce. Będzie godzina policyjna?

Dzieciątkowski twierdzi, że w zniechęcaniu ludzi do gromadzenia się mogłyby pomóc godziny policyjne. Wtóruje mu epidemiolog Jarosław Drobnik. Zauważa on również, że przepisy powinny zostać zaostrzone po analizie zakażeń, do których doszło podczas Wielkanocy.

Jeśli nie będzie poprawy, trzeba pomyśleć nad twardszymi rozwiązaniami, a więc między innymi ograniczeniem mobilności między miastami czy wprowadzeniem godziny policyjnej - mówi Drobnik w rozmowie z "Faktem".
bDZNNYiR
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZNNYjm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
Jack
miesiąc temu
Stan wojenny ?, przecież zbiorowiska to pisowskim albo kościelelne, lub spowodowane przez pis
Ani
miesiąc temu
Mózg sobie ograniczcie 🤦🤦
Fan Kultu
miesiąc temu
zamknąć media i rząd za manipulacje.
bDZNNYjn
Dr Pruk
miesiąc temu
Taki ekspert jak Pyrć, który wziął 25 milionów dotacji na poszukiwanie leku na kojwid. I teraz neguje amantadynę na prawo i lewo. Takich "pięknych" ekspertów mamy.
Obywatel
miesiąc temu
I powinna dotyczyć sejmu oraz kościołów
Szkoda nerwów
miesiąc temu
A gdzie te zbiorowiska-kościelny, polowe mszę, procesje różańcowe i inne takie spędy. Za kler się weźcie,bo to oni szczują najbardziej-wiara Cię uzdrowi. Średniowiecze.
Witold
miesiąc temu
Tu gdzie mieszkam jest najwięcej zachorowań. Ludzie posłuchali księży, że covid to walka z Kościołem i masowo przychodzą na msze. Sąsiad sąsiada sprawdza. Krzywo patrzą na używanie maseczek w kosciele, bo to brak wiary w moc Boga. Chorują dosłownie wszyscy całymi rodzinami. Kler walczy z lekarzami i ich wykończy. Żadne ograniczenia nie pomogą, jeśli będą egzekwowane wybiórczo - to jak noszenie wody sitem.
POLAK
miesiąc temu
To wina zarządzających klasztorem na Jasnej Górze. Powinni zostać ukarani wysokim mandatem, wnioskiem do sanepidu i zamknięci do odwołania.
diuna
miesiąc temu
Ciekawe co to za eksperci i przez kogo opłacani. Kurwica mnie bierze jak słyszę niezależni eksperci, niezależne media, niezależni dziennikarze. Nasz chazarski rząd też oczywiście niezależny.
stary
miesiąc temu
ZOMO ,ORMO i milicja powraca
JAN
miesiąc temu
Az którego roku zdjęcie ze zjazdu motocykListów .
poe
miesiąc temu
inni eksperci twierdzą , że do zakażeń nie dochodzi na zewnątrz.
poe
miesiąc temu
W tej chwili jest już milicja i ZOMO. Ale ewoluują w stronę Gestapo. Zaraz godzina milicyjna a póżniej łapanki i wywózki. Brawo.
bDZNNYjf
Popieram
miesiąc temu
BRAWO Panowie...!!!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić