Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

"Graczykowie". Powstaną nowe odcinki serialu? Zaskakujący wpis Joanny Kurowskiej

4

Serial "Graczykowie" doczeka się reaktywacji? Główna aktorka daje do zrozumienia, że tak. Z informacji, jakie przekazała Joanna Kurowska wynika, że już prowadzone są rozmowy na temat powrotu "Graczyków".

"Graczykowie". Powstaną nowe odcinki serialu? Zaskakujący wpis Joanny Kurowskiej
"Graczykowie" powróca na antenę? (Joanna Kurowska, Instagram)

"Graczykowie" powrócą?

Joanna Kurowska, która grała jedną z głównych postaci w 57-odcinkowej komedii "Graczykowie", zamieściła na Instagramie post, z którego wynika, że popularny przed laty serial zostanie reaktywowany.

Aktorka napisała, że widzowie chcą powrotu "Graczyków". "Na Kaszubach będąc, znalazłam stare gazety, które zbierała mojej śp. Mama. "Graczykowie", czy ktoś pamięta jeszcze ten serial??? Okazuje się, że jednak tak, bo na życzenie widzów mamy go reaktywować” – wspomniała Joanna Kurowska.

Na temat powrotu serialu "Graczykowie" przeprowadzono już pierwsze rozmowy. "Zrobiliśmy u mnie w ogrodzie przemiłe spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim i scenarzystą Krzysiem Jaroszyńskim. Dołączyła do nas moja sąsiadka Ania Jurksztowicz. Było cudownie. Śpiewom nie było końca. A Wy chcielibyście zobaczyć Graczyków?" - dodała Kurowska.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Serial Graczykowie był emitowany w latach 1999-2001. Osią fabuły były perypetie rodziny Graczyków i ich sąsiada, Romana "Buły" Bułkowskiego.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić