o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

"Graczykowie". Powstaną nowe odcinki serialu? Zaskakujący wpis Joanny Kurowskiej

3
Podziel się

Serial "Graczykowie" doczeka się reaktywacji? Główna aktorka daje do zrozumienia, że tak. Z informacji, jakie przekazała Joanna Kurowska wynika, że już prowadzone są rozmowy na temat powrotu "Graczyków".

"Graczykowie". Powstaną nowe odcinki serialu? Zaskakujący wpis Joanny Kurowskiej
"Graczykowie" powróca na antenę? (Joanna Kurowska, Instagram)
bDXWNENx

"Graczykowie" powrócą?

Joanna Kurowska, która grała jedną z głównych postaci w 57-odcinkowej komedii "Graczykowie", zamieściła na Instagramie post, z którego wynika, że popularny przed laty serial zostanie reaktywowany.

bDXWNENz

Aktorka napisała, że widzowie chcą powrotu "Graczyków". "Na Kaszubach będąc, znalazłam stare gazety, które zbierała mojej śp. Mama. "Graczykowie", czy ktoś pamięta jeszcze ten serial??? Okazuje się, że jednak tak, bo na życzenie widzów mamy go reaktywować” – wspomniała Joanna Kurowska.

Na temat powrotu serialu "Graczykowie" przeprowadzono już pierwsze rozmowy. "Zrobiliśmy u mnie w ogrodzie przemiłe spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim i scenarzystą Krzysiem Jaroszyńskim. Dołączyła do nas moja sąsiadka Ania Jurksztowicz. Było cudownie. Śpiewom nie było końca. A Wy chcielibyście zobaczyć Graczyków?" - dodała Kurowska.

bDXWNENF

Serial Graczykowie był emitowany w latach 1999-2001. Osią fabuły były perypetie rodziny Graczyków i ich sąsiada, Romana "Buły" Bułkowskiego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXWNEOa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Arek
10 miesięcy temu
Super, kocham też bułę i spółę, nie mogę się doczekac
Gorge
10 miesięcy temu
Dobre to było :D Buła i jego spóła, kuzyneczki hehe potem daleko od noszy też było dobre. Obecne seriale pseudo komediowe to dno...
Bicz Boży
10 miesięcy temu
Tylko żeby to było w starym stylu! I ze starymi aktorami! A nie w stylu Mroczków i Karolaków!
bDXWNEOb
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić