Groza w sklepie. Podduszał 10-latka. Dziecko straciło przytomność

64

30-letni mężczyzna z Chełma zaatakował w sklepie 10-latka. Podczas robienia zakupów podszedł do chłopca, złapał za szyję i przeniósł do drzwi wyjściowych. 10-latek stracił na chwilę przytomność. Sprawca odpowie za uszkodzenie ciała.

Groza w sklepie. Podduszał 10-latka. Dziecko straciło przytomność
Bez powodu zaatakował 10-latka w sklepie. (Policja)

Do dyżurnego chełmskiej komendy zgłosiła się 47-letnia kobieta, która poinformowała, że jej syn został zaatakowany przez dorosłego mężczyznę. Sytuacja miała mieć miejsce w sklepie podczas robienia zakupów.

Z relacji kobiety wynikało, że jej 10-letni syn bez powodu został zaatakowany przez przypadkowego mężczyznę. Agresor złapał chłopca za szyję i przeniósł pod drzwi wyjściowe.

Dziecko na chwilę straciło przytomność. Kobieta o całym zajściu dowiedziała się po powrocie syna do domu. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nagranie rozpaliło sieć. Warszawska policja w akcji. "Boją się"

Jeszcze w tym samym dniu mundurowi zatrzymali 30-latka. Sprawca usłyszał zarzuty. Zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie dozoru policji z zakazem zbliżania i kontaktowania się z chłopcem.

Sprawca po zatrzymaniu przez chełmskich policjantów nie chciał wyjaśnić powodów swojego zachowania. Za to przestępstwo grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności - relacjonuje sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz z KMP Chełm.

Za przestępstwo uszkodzenia ciała i rozstroju zdrowia mężczyźnie grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić